Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

koko glup moze da bude chovek koji misli da je mnogo vazan, chak i kad objektivno jeste :isuse:

 

uzdamo se u chelichni imunitet vladimira vladimirovicha.

Edited by gospa buba
Link to comment
On 30.3.2020. at 20:59, nezvanova said:

plasido domingo, u akapulku je u bolnici usled komplikacija

 

On 30.3.2020. at 21:05, Jumanji said:

:((

 

23 hours ago, dùda said:

Zna se za njega ima već.neko vreme.

Postovano je i ovde.

 

Nema razloga za brigu:

Quote

Kod kuće sam i dobro se osećam. Na sreću, odmah nakon prvih simptoma bio sam pod nadzorom lekara zbog mojih godina i drugih bolesti. Lekari su odmah posumnjali na zarazu covidom-19, što mi je jako pomoglo", napisao je operski pevač na svojoj Fejsbuk stranici

.......

Plasido Domingo kaže da nastavlja sa seksualnim zlostavljanjem kući u Akapulku, meksičkom letovalištu, koje je na oko 400 km od Meksiko Sitija.

 

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Glavni lekar moskovske bolnice za obolele od korona virusa, koji je Vladimira Putina dočekao u toj ustanovi prošle nedelje, izjavio je danas da je inficiran, dok je Kremlj odmah saopštio da ne treba brinuti za predsednika Rusije.

 

Predsednik Rusije i lekar su se tada rukovali, zajedno išli liftom i razgovarali bez zaštitnih maski.

 

https://mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN21I1Z1#click=https://t.co/v0obm1fyPs

Link to comment

Kako će fino.ovaj doktor da dobije unapredjenje u nekom TBC sanatorijumu pored Irkutska :fantom:
Nego, kakav nam je dashboard? Koliko selbretija je umrelo od Korone?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

umre svakog dana po neki celebrity. pre par dana je umro autor hita I love rock n roll. zaboravio sam kako se zvao čovek.

60 i neku godinu imao

Japanski komičar umro juče. 70 godina. Vlasnik nekog kriket kluba u Engleskoj itd itd 

svako jutro uz kafu kad prelećem preko naslova vidim nekoliko takvih vesti.

Link to comment
Nastavlja sa aktivnostima vrbovanja novih članova za #MeToo pokret.

Pojma memam o cemu pricas. Nisam u toku sa tim njegovim aktivnostima, mada bih pre rekla "aktivnostima".

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...