Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

ma mora da se sam lecio nekim praskovima...

nego Maric psihijatar posle mesec dana skinut sa respriratora , oporavlja se ali po Kuriru :blink:komunicira samo na engleskom.

 

 

 

 

 

  • Haha 6
Link to comment
 
Što se mene tiče, može neko i da odapne, pokušavam da se setim nekoga da je nekada zaglavio dugu robiju i nothing, zero, ne dopire mi.
Eno Sanadera otiso na after u Remetinec
Link to comment
4 hours ago, jorma shparga said:

ma mora da se sam lecio nekim praskovima...

nego Maric psihijatar posle mesec dana skinut sa respriratora , oporavlja se ali po Kuriru :blink:komunicira samo na engleskom.

his sexcellency

  • Haha 2
Link to comment

Malo o Cedinom stanju

 

Poslednja dva meseca osećao je snažne bolove u dijafragmi, govorio je kako mu se neočekivano skraćuje dah, poslednjih dana su se pojavili bolovi u grudnom košu i abdomenu koji su u petak postali toliko nepodnošljivi da je prekinuo sastanak na kojem je bio u gradu i sam otišao u Covid ambulantu.

 

- Posle snimaka lekari su mu iskreno rekli da nešto slično još nisu videli, da nalazi krvi i rendgena prevazilaze njihovo znanje i da hitno mora u bolnicu. Javio mi se iz Dragiše Mišovića - priča Jovanovićeva.

 

U medijima su se poslednjih dana pojavljivale različite informacije o Jovanovićevom stanju, koje po rečima njegove supruge nisu tačne. On ima obostranu upalu pluća koja se zapravo vuče još iz jula, uz nju i embolije, ali šta je prava dijagnoza lekari tek treba da otkriju.

 

- Loše je, trpi jezive bolove zbog čega uz četiri antibiotika prima ketanol, trodon, čak i morfijum. Svi parametri su mu poremećeni. Iako više puta dnevno prima fleksarin, D dimer koji je odgovoran za zgrušavanje krvi i izaziva trombozu mu je 12 puta viši od gornje granice, CRP koji ukazuje na neku upalu, takođe. Gvožđe mu je sa 39, što je visoko palo na 5. Sumnjali su na unutrašnje krvarenje, ali srećom nije. Pritisak mu je zbog bolova užasno visok i teško ga lekovima vraćaju u normalu. Iako je teško svi se borimo, posebno on, znate već njegovo legendarno "Odustaćemo Nikad"- podseća Jelena Jovanović.

 

-------------

 

Prilicno zajebano stanje..

 

 

Link to comment

Ma govorila njegova zena jos oko korone da Cheda, bez obzira na gradju i sportski izgled, ima hronicni problem sa imunitetom. Tipa zakaci ga svaki moguci virus.

 

Ovo deluje kao da je produzeni kovid, nije prvi kome se desava. Koliko sam uklavirio za ovih godinu dana, mnogima oziljci ostaju po plucima i srcu posle ovog sranja, bukvalno organizam razara sebe.  Inace (forumski doktori ce to bolje znati) problemi sa srcem i krvnim sudovima mogu da se manifestuju i kao jak bol u stomaku, doduse cesce kod zena no kod muskaraca (jedan od simptoma infarkta).

 

A ima i do jebenih medija, senzacionalizam qratz palatz, prosli put je direkt sa maske za kiseonik otisao da lema onog nesrecnika.

Edited by Caligula
Link to comment
Uhvatio sam sebe kako navijam za najgori scenario, u Čedinom slučaju :frust:
Međutim, večeras su se pojavile nove vesti, prema kojima je Jovanoviću dijagnostikovan tumor, za koji se veruje da je dobroćudni.

Navodno, tumor je pronađen na kičmenoj moždini. 

Prema tim izvorima, nalazi stručnog konzilijuma upućuju na to da je tumor dobroćudan i da će moći da se otkloni operacijom, ali za postavljanje konačne dijagnoze potrebna su dodatna ispitivanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...