Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

47 minutes ago, dùda said:

Pa šta je nabildovanom, nakvarcovanom "čedo oženii me" osnovna bolest ? Odnosno, zar je moguće da takav lik ima neku bolest :blink:?

 

 

 

Previse steroida? Pa malo belo kazu zli jezici... I ko zna sta jos...

 

 

Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

slusao sam neki intervju u kom je pricao kako mu puls i pritisak nekontrolisano skacu i padaju otkad je prelezao covid, mozda ima veze s tim

to ga  nije sprecilo da mlati coveka nekoliko nedelja posle prelezanog kovida, just saying...ljudi posle hospitalizacije i teskih upala, bar dve nedelje ne mogu da se vrate u prvobitno stanje, on je meni prilicno dobro izgledao...

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

Joooj, šaljiv post bre :D

Htela sam samo da kažem da on deluje baš zdravo, onako nabildovan i sav kao na federe. Barem meni.

 

Čadonir deluje zdravo!?:blink:

 

 

 

 

:covid19:

Link to comment

Pa, sad zavisi kako gledas..nabildovan jeste, ali to nista ne znaci, izgleda vrlo ubledelo, bas je osedeo..mislim da je tezak nervcik, zato mu i skace verovatno pritisak, isoljava gresivnost..mentalno svakako nije kako treba..

  • +1 1
Link to comment

Mozda je i rezaraza, mada, ako je imao tezak oblik, trebalo bi da ima i jak imunitet, mozda je i do ocigledno nezdravog nacina zivota o kome smo vec pricali, a prelezao kovid, mozda je psoledica samog kovida..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...