Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja se već mesecima šišam kod neke ćorave babe u komšiluku.

Svaki put kad se pogledam u ogledalo vidim neku dlaku koja štrči pa sam popravljam. :lolol:

  • +1 1
Link to comment

meni je smešno što direktor (ili ko je već sastavljao dopis) nema pojma šta znači 30% zarazniji, i 30 puta zarazniji smrtonosniji virus :D

  • +1 2
Link to comment
Mraki opet nesto zajebavas, nema sanse da je ovo stvarno fantom.gif
shto nema shanse, ja mislim da je to sada vec uspostavljeno normalno medju njima, da to svi rade, takav nachin formalne komunikacije, na svim nivoima. malo veruju da ga to lozi i da tako dokazuju vernost, a malo im je i frka, jer veruju da ga to lozi.

sent from bubamoto


Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

meni je smešno što direktor (ili ko je već sastavljao dopis) nema pojma šta znači 30% zarazniji, i 30 puta zarazniji smrtonosniji virus :D

Pie lepo na kraju, hvala na razumevanju! :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

meni je smešno što direktor (ili ko je već sastavljao dopis) nema pojma šta znači 30% zarazniji, i 30 puta zarazniji smrtonosniji virus :D

meni sada (kada se ljudi razotkrivaju svojom pameću naveliko) ne da je smešno, nego mi tužno ko meni daje poslove (a i lovu) i ko je bogat

ne mogu čudom da se načudom kako ja nisam neka bogata osoba :dry:

 

 

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

meni sada (kada se ljudi razotkrivaju svojom pameću naveliko) ne da je smešno, nego mi tužno ko meni daje poslove (a i lovu) i ko je bogat

ne mogu čudom da se načudom kako ja nisam neka bogata osoba :dry:

 

 

 

 

Razmišljao sam na istu temu kad sam svojevremeno u jednom restoranu u N.Sadu video ekipu investitora i finansijera koja drma gradom, sve neartikulisani međed do međeda. I shvatio sam, džaba mi pamet i obrazovanje kad nemam social networking i obraz debljine đona, o savesti da ne govorim uopšte.

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Mislim da je na ovoj temi išla rapsrava u vezi transmisije virusa sa i među decom?

 

 

 

 

Sa će od sledećeg ponedeljka na onlajn, da deca slučajno propuste da nauče slovo ž, danas utorak a do petka ihahaj

Link to comment
što je i logično :happy: za razliku od zatvaranja gvožđara i farbara, kod stakloresca uđe max 5 ljudi dnevno, kod muškog frizera je toliko mušterija na sat, a pošto ne može da vas ošiša dok nosite masku, već je i rizik od zaraze
Naravno da može da nas ošiša dok nosimo masku.
Više puta provereno.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
Evo dobri maršal kaže da će olabaviti mere i pustiti frizere i kozmetičare da rade
Ozbiljno?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...