Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

34 minutes ago, steins said:

Ljudi su bili neuporedivo razumniji i pametniji

I Englezi, i Englezi... :D 

 

 Ko ga se dokopa - vredi pogledati...

 

 

Link to comment

Ladno su zatvorili i biblioteke. Moze kod stakloresca i obucara, ali u biblioteku ne moze. Moze kuhinja u Maksiju i Veru, ali zato salterska prodaja po ulici jok. Ove budaletine ni posle godinu dana nisu u stanju da sklepaju mere koje ce biti makar smislene ako vec ne mogu da budu koherentne.

  • +1 6
Link to comment

nene, ali ima li bolje stvari da ti "ulepsa jutro" - nizi razredi osnovaca idu u skolu, ali su zatvorili (privatne) boravke od danas; molbu zaposlene majke djaka prvaka da joj se odobri rad od kuce poslodvac iz drzavne uprave je odbio, uz odgovor - "snadji se" ...

 

POUKA O PRAVNOM LEKU: napalm ...

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Malvo said:

Ladno su zatvorili i biblioteke. Moze kod stakloresca i obucara, ali u biblioteku ne moze. Moze kuhinja u Maksiju i Veru, ali zato salterska prodaja po ulici jok. 

Jesu li pale tuzbe u Strazburu zbog diskriminacije?

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

Ove budaletine ni posle godinu dana nisu u stanju da sklepaju mere


Ni ne pokušavaju. Samo se prave da se nešto radi, da liči na "mere". SNS univerzalni recept.

  • +1 1
Link to comment

Njih dvoje u paketu u tamnicu, ključ naravno baciti. Odvratni trovači i lažovčine.

 

Jes', druga nam je genetika  ali malo sutra, dok imamo kraći životni vek i ostarelo stanovništvo čak i u odnosu na ostatak Evrope. Po ničemu nismo drugačiji, čak smo u proseku nešto gori, samo 4 puta manje umiremo od korone. Srpska statiska naša dika, svaku glupost naslika.

Edited by Facundo Orellana
  • +1 5
Link to comment
33 minutes ago, placenik said:

Jesu li pale tuzbe u Strazburu zbog diskriminacije?

 

Ne znam niti znam zasto me to pitas.

Ono sto znam je da su me ovim najnovijim glupostima neocekivano udarili po dzepu, i taman se sastavim sa tom odlukom, onda me opet isteraju iz takta kad shvatim da u ovih nekoliko dana necu moci da iscitam nesto sto sam zeleo kad budem mogao. Biblioteka rizik.

Link to comment

Pa verujem da i pedikiri i frizeri rade inkognito, makar oni mogu da idu po kucama.

Ali tacno vidis da je neko ko odlucuje seo i naglas odlucivao uz opaske 'jebem im mater, nek plate porez', 'ko ih jebe', 'ionako moramo da ih platimo, pa nek rade', 'mozda zatreba nekome od nasih', 'kakva bre biblioteka' i slicno.

Edited by Malvo
  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čekaj zatvorili su pedikire, frizere, a obućare i stakloresce ostavili?

.... Shiit has hit the fan!
 

što je i logično :happy: za razliku od zatvaranja gvožđara i farbara, kod stakloresca uđe max 5 ljudi dnevno, kod muškog frizera je toliko mušterija na sat, a pošto ne može da vas ošiša dok nosite masku, već je i rizik od zaraze

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...