Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, radisa said:

Trebao je u sred liva da im upadne komunalni policajac i da joj nalepi kaznu... Pa tako svakoj budali na TVu...

 

Ali, jbg, ona ce bez maske, a ova koza sa druge strane umesto da joj kaze da bez maske moze samo na terasu gde pada kisa, još se i smeje...

 

Trebalo bi NN cancelovati... :fantom:

Isto je i sa Bećkovićevom, cancelovao sam je zauvek. Sve emisije N1 takođe.

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

pa znash shta. ona usnija shto radi emisiju o filmu na rts, nosi juche, u nedelju, ne znam, masku u snimljenom programu, ne verujem da je uzivo. toliko lepe ochi ima zena, to bez maske ne znam da li bi se primetilo. ali bash lepe!

sent from bubamoto
 

 

Jedina slika gde nam Premijerka izgleda kao ljudsko biće je ona sa maskom.

 

thumb3.jpg?thumbId=1511188

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Nista me to ne iznenadjuje s obzirom na to da sam bila jednom u drustvu gospodje NN, a jednom je nesto slusala na kratko u nekoj emisiji (na kratko, jer sam promenila program), izuzetno nadmena i ohola osoba. Otprilike kao da je rodjena na dvoru, da su je hranili platinastom kasicicom, da je prohodala po stazama uspeha i moci prastare aristokratske porodice, i naravno arogantna do koske.
 

Ovko nešto sam pročitao za Tanju Bošković na jednom drugom forumu 

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

Ovko nešto sam pročitao za Tanju Bošković na jednom drugom forumu 

Ne znam, meni Tanja bas deluje kao kuliska osoba..

  • +1 1
Link to comment
Ovko nešto sam pročitao za Tanju Bošković na jednom drugom forumu 
Da, ponekad to radi.Al kod tanje je to nekako simpaticno. I pristaje joj. A i znas da glumi.
Link to comment
Ovko nešto sam pročitao za Tanju Bošković na jednom drugom forumu 
Tanja se prenemaze samo previse, afektira, ne moze ovoj ipak prici, a i nekako joj to sve stoji ipak prirodnije sta god da je.


  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, namenski said:

Ali mora da se tusira... :sleep:

 

E, Steinse, kada si vec u kancelariji, mozda znas: ja sam svojevremeno svojim ocima video materijaletm koji su se odnosili na svojevremenu epidemiju velikih u Jugoslaviji.

I to ozbiljne, sa sve WHO, buduci da je to bila - kako se ispostavilo - poslednja prilika da se gvirne u posledice - izmedju ostalog - masovne, brze i prisilne vakcinacije stanovnistva, bez mnogo cifranja, dakle silom ako treba.

Koliko se secam efikasnost vakcinisanja je bila zakucana na cirka 95% sto se u praksi tretiralo kao vise nego dovoljno?

Smrtni ishod kao potencijalna nuspojava je varirao - mozda znas nesto vise o tome - i koliko se secam isao je do oko 500 na milion stanovnika?

Buduci da sam se - zbog prirode posla - vakcinisao jebemliga, jedno 50-ak puta, da ne racunam ona decja vakcinisanja (ona JNA sam izbegao, uhvatio krivinu) malo sam svojevremeno obratio paznju: Amerikanci su posle naseg uskustva i posle deklarisanja da su boginje istrebljene batalili vakcinu, osim za vojsku - ako i to u medjuvremenu nisu ukinuli - usvojili doktrinutm da na milion vakcinisanih od posledica vakcine riknu 2 osobe.

Secam se da se pominjao encefalitis, neke nekroze sta god to znacilo...

Uz svu neispitanost danasnjih vakcina i frku pod kojom su pravljene - ima li mesta poredjenjima?

Kako u epidemioloskoj metodologiji, tako i u pogledu brojki glede vakcinisanja kao frke po zdravlje?

 

 

 

Oko neželjenih dejstava - niko nema pouzdane podatke, to je bila /i ostala/ državna tajna. A iskreno, nikog i nije bilo mnogo briga oko toga. Ljudi su bili neuporedivo razumniji i pametniji da se ne smaraju sa glupostima, nego da shvate realnosti i ozbiljnost situacije. 

Vakcine su stizale iz čitavog sveta, a prvi put se koristilo revolucionarno oružje - onaj pištolj što sam dozira - što je omogućilo nevidjenu brzinu vakcinisanja koju smo odlično iskoristili pa vakcinisali skoro 8 miliona stanovnika za manje od mesec dana - ovi iz WHOa nisu poverovali pa slali timove da proveravaju. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ta vakcina je bila opako zajebana, meni su je uvalili u osnovnoj školi, sećam se višednevne temperature 39+, groznice i kako su me tešili 'ovo je samo jedna boginja, a sad zamisli da ih imaš po čitavom telu'. Naravno, niko nije ništa pitao ni mene ni roditelje, jednostavno su nas jedan dan postrojili i vakcinisali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...