Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

nažalost za takve će uvek da se nađe slobodno mesto u dragiši uz svu neophodnu pažnju med osoblja.
dve dobre šamarčine pa da vidimo da li će da nosi masku.
Mn bre, bez samara. Samo joj kazes, stavi masku ili napusti studio. I onda u kameru, dragi gledsoci, nemojte biti ovako neodgovorni.
Pa, em bi ova pamtila citav zivot to ponizenje, em nijednom narednom gostu ne bi palo na pamet da skine masku.
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

I da joj napisu kaznu na licu mesta.  Sram je bilo. 

Ona je cuveni epidemiolog,  virusolog pa odlucuje da nece masku. 

Glupaca koja ima prostor na tv-u da pokazuje svoju glupost. 

Izvinjavam se na recima,  smucili su mi se na radnom mestu takvi

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment
udarili ste na Natašu i Slađu!?  šta je sledeće, Bilja?
ma ja ću vas dugasim, ovoga mi krsta!
 
 
ko je sad bija? :unsure:

sent from bubamoto

  • Haha 2
Link to comment
jednom rečju, govedo
 
 
ni po reči ne bih rekao da je takvo ponašanje utemeljeno na iskazanom izvođenju glumačkih radova, pa bilo ih je toliko većih
 
nn je svu svoju aroganciju i nobles odjednom pronašla posle udaje
 
:isuse:
 
Da, da ...moj muz meni ovo, ja to samo ovako, on meni...
Jesuuus.
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

video si? filmska zvezda izdominirala i sva zadovoljna?

dobro smo mi ikakvi kakve budalchine idu okolo. a posle pozdrav iz zemlje safari dragisha mishovic :dry:

sent from bubamoto
 

video nego šta

onako sva puna sebe i navodne pameti

Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Ha, postoje još 2 osobe pored moje majke koje gledaju Beogradsku hroniku. Moram da joj kažem. :fantom:

ja gledam zbog Slajde:D

Link to comment
55 minutes ago, beta kentauri said:

nažalost za takve će uvek da se nađe slobodno mesto u dragiši uz svu neophodnu pažnju med osoblja.

dve dobre šamarčine pa da vidimo da li će da nosi masku.

Znas sta, to pre spavanaj tri samara:laugh:

Link to comment

Uvaženi i sveznajući profesor Nestorović: Korona će vremenom da oslabi kad prođe kroz ljude, nije joj u interesu da ubija.  Engleski soj: ne slažem se sa ovom tvrdnjom..    naravno da  virusi nemaju interese i ovaj lik je profesor.. 

  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, mareeee said:

Uvaženi i sveznajući profesor Nestorović: Korona će vremenom da oslabi kad prođe kroz ljude, nije joj u interesu da ubija.  Engleski soj: ne slažem se sa ovom tvrdnjom..    naravno da  virusi nemaju interese i ovaj lik je profesor.. 

jebemliga, da nije rec o nasim kozama, navijala bih zdusno za britanca u tom duelu.

Link to comment
 
 
To je jeri ima lep osmeh koji je ispod maske a velike podocnjake van maske na koje se vec nekoliko puta zalila kao njen veliki esteCki problem
 
Pa onda da ne zaklanja ono lepo na licu
 
hocu reci, motiv joj nije antimaskerski no prizemniji. Nesto kao kad bih se ja umotao u masku sasvim, ne zbog epidemije no sam tako fotogenicniji
 
 
 
 
pa znash shta. ona usnija shto radi emisiju o filmu na rts, nosi juche, u nedelju, ne znam, masku u snimljenom programu, ne verujem da je uzivo. toliko lepe ochi ima zena, to bez maske ne znam da li bi se primetilo. ali bash lepe!

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...