Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

13 minutes ago, gospa buba said:

pa ja sad stvarno ne znam kako mislimo da ce ovo da se odvija. a po difoltu nikako. u studiju, mislim beogradska hronika, gospodja glumica natasha ninkovic skida masku i, uz 1 raskoshan osmeh, kaze ja cu bez maske, voditeljka, sa maskom, kaze, dobro, to je vash izbor, ja cu nositi masku. dobardan dobardan :isuse:

 

nije to njen izbor, jebeni nacionalni servise, i na njemu koze i glupache :rant:

Trebao je u sred liva da im upadne komunalni policajac i da joj nalepi kaznu... Pa tako svakoj budali na TVu...

 

Ali, jbg, ona ce bez maske, a ova koza sa druge strane umesto da joj kaze da bez maske moze samo na terasu gde pada kisa, još se i smeje...

 

Trebalo bi NN cancelovati... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Trebao je u sred liva da im upadne komunalni policajac i da joj nalepi kaznu... Pa tako svakoj budali na TVu...

 

Ali, jbg, ona ce bez maske, a ova koza sa druge strane umesto da joj kaze da bez maske moze samo na terasu gde pada kisa, još se i smeje...

 

Trebalo bi NN cancelovati... :fantom:

Da je koza koliko-toliko blizu novinarstvu i podrazumevajucoj drustvenoj odgovornosti trebala morala je da iskoristi idealnu priliku za pedagosku demonstraciju, upravo boldovano ili tu negde: da je ispreskace, obrati se gledaocima, javno da svi u studiju i na tv cuju da zahteva da se gostujuca gosca udalji momentalno...

Jebiga...

  • +1 3
Link to comment
32 minutes ago, gospa buba said:

pa ja sad stvarno ne znam kako mislimo da ce ovo da se odvija. a po difoltu nikako. u studiju, mislim beogradska hronika, gospodja glumica natasha ninkovic skida masku i, uz 1 raskoshan osmeh, kaze ja cu bez maske, voditeljka, sa maskom, kaze, dobro, to je vash izbor, ja cu nositi masku. dobardan dobardan :isuse:

 

nije to njen izbor, jebeni nacionalni servise, i na njemu koze i glupache :rant:

 

Zamisljam foru..

 

(Molim da mi se oprosti jerbo ja volim pojavu gospoje Ninkovic)

 

Voditeljka vadi masku Zoroa i kaze.."Uzmi ovu..potrebnija ti je" 

 

 

 

:puke:

Link to comment
dda, ovo je baš bilo gadno i neprijatno
video si? filmska zvezda izdominirala i sva zadovoljna?

dobro smo mi ikakvi kakve budalchine idu okolo. a posle pozdrav iz zemlje safari dragisha mishovic :dry:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

nažalost za takve će uvek da se nađe slobodno mesto u dragiši uz svu neophodnu pažnju med osoblja.

dve dobre šamarčine pa da vidimo da li će da nosi masku.

  • +1 5
Link to comment

kaze danica grujicic da je nestorovic ispred svog vremena i da svi vide da je bio u pravu - nas genetika stiti, zato imamo manju smrtnost.

 

jos nije spreman predsednik da prizna da korona ima izvesnu prednost u ovom mecu. i dalje dzukele nisu vezane.

  • +1 6
  • Tužno 3
Link to comment
11 minutes ago, arkonada said:

Ali tako je izgledalo ponosno što nije stavila masku i i vrti je u ruci. Govnarka.

Nenormalno.  Kao da neko namerno kreira ovu sizofrenu atmosferu

Link to comment

Nista me to ne iznenadjuje s obzirom na to da sam bila jednom u drustvu gospodje NN, a jednom je nesto slusala na kratko u nekoj emisiji (na kratko, jer sam promenila program), izuzetno nadmena i ohola osoba. Otprilike kao da je rodjena na dvoru, da su je hranili platinastom kasicicom, da je prohodala po stazama uspeha i moci prastare aristokratske porodice, i naravno arogantna do koske.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Nista me to ne iznenadjuje s obzirom na to da sam bila jednom u drustvu gospodje NN, a jednom je nesto slusala na kratko u nekoj emisiji (na kratko, jer sam promenila program), izuzetno nadmena i ohola osoba. Otprilike kao da je rodjena na dvoru, da su je hranili platinastom kasicicom, da je prohodala po stazama uspeha i moci prastare aristokratske porodice, i naravno arogantna do koske.
 

jednom rečju, govedo

 
 

ni po reči ne bih rekao da je takvo ponašanje utemeljeno na iskazanom izvođenju glumačkih radova, pa bilo ih je toliko većih

 

nn je svu svoju aroganciju i nobles odjednom pronašla posle udaje

 

:isuse:

 

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...