Jump to content

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, gospa buba said:

kakva kiselina od choveka unsure.gif



uvek se iznenadim. kad se usudim da pogledam :blink:

sent from bubamoto


 

a baš se namestio da bude topao i empatičantm

Link to comment
50 minutes ago, namenski said:

Ima, sa sve mojom licnom: da dodjem na par dana u Bg, da u petak, 13. :isuse: marta 2020. izgubim sva dokumenta i ostanem u Beogradu 5 (slovima PET) meseci...

 

I gledam kaligulu :D kako bludi zemunskom pijacom, eto sta sve ljude moze da snadje...

Pa jebiga...

 

brt da je harizma prelazna ti bi sad bio u Holivudu odgurujuci agente i odbijajuci filmske ponude

 

ALI NIJE BRT

 

ontopik, mere su smejurija. Za dve nedelje kada se ne bude desilo bukvalno nista, antimaskeri ce imati jos jedan debilni adut u rukavu

Edited by Caligula
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

brt da je harizma prelazna ti bi sad bio u Holivudu odgurujuci agente i odbijajuci filmske ponude

 

ALI NIJE BRT

:D 

Ocigledno da nije...

Ti si, koliko se da naslutiti, jos uvek na zemunskoj pijaci... :sleep:

 

 

Al' mi, onako, glede nedostatka tusiranja, pade na pamet, podsetih se: maske i debate vezane za njih na stranu, pa jebote, vodila se svojevremeno itekakva rasprava o slobodi :isuse: da se - pricescuje.

Ono, kasikica, crkva, pandemija hara...

 

I tako evo, prodje godina...

Link to comment

to praćenje mjera, šta uvode šta ne uvode, je budimo realno besmislenija rabota nego da pratiš brojeve iz batuta.

 

ima struje, Šolak isporučuje internet, uskoro će otključati i sve tv pakete, a nemam ni bojler pa da moram razmišljati šta će biti sa grejačem i dal ću moći da se tuširam.

 

the sopranos smoking GIF

  • +1 1
Link to comment



Najpogođeniji gradovi/opštine sa 30 i više novozaraženih po današnjim podacima:
 
 
TXfHzO8.png
 
kurir.rs/vesti/drustvo/3645695/nagli-skok-korona-brojki-vise-od-5000-novozarazenih-31-pacijent-preminuo


Jel se to meni čini ili danima nema Sremske Mitrovice sa 30+? Ako neko ima statistiku po danima bio bih zahvalan.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

pa ja sad stvarno ne znam kako mislimo da ce ovo da se odvija. a po difoltu nikako. u studiju, mislim beogradska hronika, gospodja glumica natasha ninkovic skida masku i, uz 1 raskoshan osmeh, kaze ja cu bez maske, voditeljka, sa maskom, kaze, dobro, to je vash izbor, ja cu nositi masku. dobardan dobardan :isuse:

 

nije to njen izbor, jebeni nacionalni servise, i na njemu koze i glupache :rant:

Jese grlimo? :dry:

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

pa ja sad stvarno ne znam kako mislimo da ce ovo da se odvija. a po difoltu nikako. u studiju, mislim beogradska hronika, gospodja glumica natasha ninkovic skida masku i, uz 1 raskoshan osmeh, kaze ja cu bez maske, voditeljka, sa maskom, kaze, dobro, to je vash izbor, ja cu nositi masku. dobardan dobardan :isuse:

 

nije to njen izbor, jebeni nacionalni servise, i na njemu koze i glupache :rant:

dda, ovo je baš bilo gadno i neprijatno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...