Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

mislim da je neko ovde pitao

Quote

"Без самоизолације за комплетно вакцинисане

"Упитан какве су мере када је реч о самоизолацији, пошто ту има промена, Кон је рекао да не мора да иде у самоизолацију неко ко је комплетно вакцинисан, и ако су прошле најмање две недеље од друге дозе."Потпуно вакцинисани, са две дозе, који су били у контакту са оболелим не морају да иду у изолацију. Доказ им је та вакцинација. Исто важи и за повратнике из иностранства", нагласио је Кон.

 

ja licno ne bih isla kod rizicnih kategorija, za koje zelim da pozive, nakon kontakta sa zarazenim. bez obzira na vakcinu.

  • +1 5
Link to comment

bratov šef zakačio koronu. doktor mu rekao da leži kući, samoizolacija, lekovi i sve što ide uz to. budala se sedam dana nakon prvog odlaska kod doktora vratila na posao. kao nije mi ništa, testirali su me i negativan sam. brat mu je rekao da neće dolaziti na posao dok ne prođe 15 dana, ima ženu i dvoje male djece kući i neće da im prenese koronu.

 

zamisli koliko takvih kretena šeta ovim gradom.

Link to comment
3 hours ago, roksi said:

 

 

 

 

mislim, meni se cini da je rizik za komplet drustvo ipak prevelik da bi insistirali na tome da sve radi kao i pre pandemije. i da ponovim jeste kompromis ali ne sa toliko katastrofalnim rezultatima po obrazovanje kao sto se propagira. 

 

 

Ovde je kljuc naseg nesporazuma.

Sad, mozemo anegdotalno (Astra Zeneca ubija!) a mozemo i statisticki. Ja sam neke statisticke papire bacio na uvid, ti se oslanjas na svoje iskustvo.

 

I to je tako, uz smanjenje katastrofe kako iz osnovne idemo ka srednjoj i univerzitetu.

 

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, Dankan Ajdaho said:

No za povratnike iz inostranstva to ne važi. 9 tisuća je ipak 9 tisuća.

"Isto važi i za povratnike iz inostranstva" naglasio je Kon.

  • Hvala 1
Link to comment

Jel moguće da se kreten od Vesića uhvatio za utakmice i kako svi koji su sertifikovani vakcinisanicž mogu da idu na utakmice? Svako ko je jednom išao na neku utakmicu zna da bi na jedan sertifikat išlo deset ljudi i da bi bilo kretena koji bi uzimali babine i dedine sertifikate samo da ne prime vakcinu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Jel moguće da se kreten od Vesića uhvatio za utakmice i kako svi koji su sertifikovani vakcinisanicž mogu da idu na utakmice? Svako ko je jednom išao na neku utakmicu zna da bi na jedan sertifikat išlo deset ljudi i da bi bilo kretena koji bi uzimali babine i dedine sertifikate samo da ne prime vakcinu.
 

 

Sertifikat bi trebalo da se daje dve nedelje posle ?

Sto nije dovoljno za sve vakcine

Jeste, to je bio njegov predlog, da se vidi da je armija iza njega

Poceli smo da ga posmatramo kao odvojen autoritet, ne valja mu poso :)

Tako planira sef, da svi imaju veliku zelju da nikada ne padnu s vlasti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...