Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, Блок_64 said:

 

Goru pandemiju u svetu imamo vec godinama i decenijama unazad,a zove se glad i odnese dnevno vise zivota nego sto je korona do sada odnela.Za tu bolest imamo lek zove se hleb ali civilizaciji takvi ljudi definitivno nisu bitni.

pa sam si rekao, to se desava tamo negde, a ovo je vec u sopstvenoj kuci. al' da ne sirimo pricu.

Link to comment
8 minutes ago, villiem said:

 

U 15 u Vladi, u 18 na Pinku

Potvrdio da su kineski doktori mahali glavom kada su culi cifru od 318 K  naglih ulazaka, sada vise nece moci da prate kontakte, do sada su mogli

 

 

Pa ako je samo do tih koji su usli u zemlju u poslednjih pet dana onda nije strasno jer su neke mere vec preduzete.

 

Mene vise brine shirenje virusa pre ovih mera, zapravo pre prvog zarazenog zvanicno. Jer imamo frizera iz Nisa koji je imao simptome ihahaj odavno, imamo onog Egipcanina koji je pre dve nedelje dosao bolestan u Egipat iz Srbije... tu lezi misterija. Jedino nejasno je kako se do sada nije pojavilo vise slucajeva za hospitalizaciju i respiratore.

Edited by Caligula
Link to comment
 
Kon je bio vidno iznenadjen u 18, presekom, u 15 je bilo pod kontrolom, vise nije
Čime je iznenađen?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

 

Pa ako je samo do tih koji su usli u zemlju u poslednjih pet dana onda nije strasno jer su neke mere vec preduzete.

 

Mene vise brine shirenje virusa pre ovih mera, zapravo pre prvog zarazenog zvanicno. Jer imamo frizera iz Nisa koji je imao simptome ihahaj odavno, imamo onog Egipcanina koji je pre dve nedelje dosao bolestan u Egipat iz Srbije... tu lezi misterija. Jedino nejasno je kako se do sada nije pojavilo vise slucajeva za hospitalizaciju i respiratore.

 

Vise brine ovih 318K zato sto su njihove inkubacije kasnije, sirenje tek sledi, taj Egipcanin je mozda vec ispracen, mozda smo tada imali srece jer je bio neki konacan skup za pracenje

 

izbacio sam deo, hteo bih da se manemo politike, neka oni rade sta rade, imamo zajednicki interes sada

 

13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čime je iznenađen?



... Shiit has hit the fan...
 

 

Nije ocekivao ovoliki dnevni broj novih, ima dva preseka, ovaj drugi je prevelik 

To sve je u kontekstu kzs u 15 jer su tada svi bili ono juhu, sto je bas neprofesionalno, ne treba nam mnogo da se krecemo, evo liturgije i slicno

Edited by villiem
Link to comment
3 hours ago, extragluv said:

samo da javim da smo prosli autoputem... nigde patrole ni kontrole , jedino sto u pratnji vode konvoje kamiona do gde god da treba.

 

Rece ti ja sinoc

Link to comment
 
Nije ocekivao ovoliki dnevni broj novih, ima dva preseka, ovaj drugi je prevelik 
To sve je u kontekstu kzs u 15 jer su tada svi bili ono juhu, sto je bas neprofesionalno, ne treba nam mnogo da se krecemo, evo liturgije i slicno
Tih 318k je moralo negde da se ubelezi prilikom ulaza u zemlju. E sad što treba da se pokrene gargantuovski posao tabanaja, preslišavanja, testiranja i izolacije, tocje ddruga priča pogotovo za ove naše nesposobjakovice.na vlasti.
Plus, štocsu ih kog vraga tek tako puštali? Tu su sami krivi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

očekivali su najezdu za uskrs, pa im nije palo na pamet da bi usled izmenjenih okolnosti najezda mogla da krene znatno ranije. što se i desilo

Edited by Ted
Link to comment
A šta je bilo sa onim najavljenim jakim udarom[emoji769] Konrada-19[emoji769] na Srbiju?
Pa to je taj udar.
Znao Konrad da smo mu postavili čeku pa udario ranom zorom te nas zatekao spuštenih gaća
Švapska posla

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
11 minutes ago, steins said:

Tih 318k je moralo negde da se ubelezi prilikom ulaza u zemlju. E sad što treba da se pokrene gargantuovski posao tabanaja, preslišavanja, testiranja i izolacije, tocje ddruga priča pogotovo za ove naše nesposobjakovice.na vlasti.
Plus, štocsu ih kog vraga tek tako puštali? Tu su sami krivi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Koliko se dalo zakljuciti iz jucerasnje presice, ljude koji su usli u poslednjih nekoliko dana (dakle nije 318k,vec daleko manji broj) su proveravali da li su u samoizolaciji. Neki manji broj nije bio. 

Pricao je Predsednik da su na ulazu u zemlju dobili uputstvo, ali ga eto oni ne postuju

Edited by Ravanelli
Link to comment
21 minutes ago, maharaja said:

Kakav oglas jbt: Dođite da se raspadnete od posla sad kad je kriza, da radite za mizernu platu pod velikom opasnošću, a kad prođe nakon ova tri meseca, šutnućemo vas nazad na biro :fur::fur::fur::fur::fur:

Čekaj dok vidiš apel za povratak medicinskih radnika iz inostranstva... :sad:

Link to comment
20 minutes ago, maharaja said:

Kakav oglas jbt: Dođite da se raspadnete od posla sad kad je kriza, da radite za mizernu platu pod velikom opasnošću, a kad prođe nakon ova tri meseca, šutnućemo vas nazad na biro :fur::fur::fur::fur::fur:

 

Zar to nije klasičan model oglasa za posao u Srbiji? Fali tečno poznavanje engleskog i bar još dva strana jezika i spremnost da se izvršavaju zadaci izvan onih predviđenih ugovorom.

Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

Čekaj dok vidiš apel za povratak medicinskih radnika iz inostranstva... :sad:

I to kažu slobodnih. Teško da je iko od njih slobodan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...