Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ništa bre, samo radnje, ja išla sa kevom da ona kupi cipele. Tu nam najlakše zbog parkinga, samo to obavile i ćao , otišle kući.
Ne razumem problem, jedna radnja više vredi od 5000 navijača.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Da li je patkometrija ili svesno laze to je pitanje za neke druge

 

Medicinski deo Kriznog štaba danas je održao konsultacije, zaključeno je da nema uslova da na fudbalskoj utakmici Crvena zvezda - Milan bude navijača.

 

- Ne možemo da dozvolimo bilo kakvo okupljanje, pa tako ni na pomenutoj urakmici, jer se poslednjih dana epidemiološka slika pogoršala, posebno u Beogradu - rekao je za "Blic" dr Predrag Kon. - U takvoj situaciji bilo kakvo okupljanje u većem broju ne može da prođe. To je stav medicinskog dela Kriznog štaba i on se neće promeniti.

 

Jebo te, kao da ga ne znas. On ce jednog dana zbog Zvezde samo da se naduje i prsne od muke, u zivotu nisam video tako nesto.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Pa u Ušću svi nose maske, ne skidaju se do pola goli, ne nabijaju se na jedno mesto i ne urlaju svi u glas.

 

Jel ti ovo mislis na gej klub ili na "gej klub" ?

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Pa u Ušću svi nose maske, ne skidaju se do pola goli, ne nabijaju se na jedno mesto i ne urlaju svi u glas.

 

Zbog toga gotovo sigurno i nece dozvoliti bilo kakav ulaz na stadion. Da mogu da rasporede tih 5.000 ljudi na Marakani a da se pridrzavaju distance ne bi bio nikakav poseban problem jer je stadion ogroman ali svi oni znaju da nema sanse da se to desi. Klub je poslao zahtev da bi se oprao kod navijaca da ne bi ispalo da je do njih i to je sve.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Zbog toga gotovo sigurno i nece dozvoliti bilo kakav ulaz na stadion. Da mogu da rasporede tih 5.000 ljudi na Marakani a da se pridrzavaju distance ne bi bio nikakav poseban problem jer je stadion ogroman ali svi oni znaju da nema sanse da se to desi. Klub je poslao zahtev da bi se oprao kod navijaca da ne bi ispalo da je do njih i to je sve.

Ja to znam, ne moraš meni da objašnjavaš, ima ovde drugačijih mišljenja.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

Da mogu da rasporede tih 5.000 ljudi na Marakani a da se pridrzavaju distance ne bi bio nikakav poseban problem

 

Na istoku i zapadu nije problem, na severu to nikad niko nece moci da organizuje duze od 5 minuta.

 

Isto vazi i kad gostuje Zvezda i na bilo kom drugom stadionu gde postoji "organizovano" navijanje.

 

 

Link to comment
 
Zbog toga gotovo sigurno i nece dozvoliti bilo kakav ulaz na stadion. Da mogu da rasporede tih 5.000 ljudi na Marakani a da se pridrzavaju distance ne bi bio nikakav poseban problem jer je stadion ogroman ali svi oni znaju da nema sanse da se to desi. Klub je poslao zahtev da bi se oprao kod navijaca da ne bi ispalo da je do njih i to je sve.
Ja skrinšotovao
Neka se nađe, zlu ne trebalo kad opet zapeni
Link to comment
13 minutes ago, Arkadija said:

Ja to znam, ne moraš meni da objašnjavaš, ima ovde drugačijih mišljenja.

 

Nema ovde drugacijih misljenja, samo jedna neuspela patkometrijska provokacija. Svima je od pocetka jasno da bi bilo kakva odluka o ulasku navijaca na stadion u ovom trenutku jednostavno bila malo verovatna, da ne upotrebim neki tezi izraz. Osim te grupice navijaca koja bi se pojavila nikom nije u interesu da se takva odluka donese, narocito ne klubu koji je sezonske vec prodao i ne bi imao nikakvu zaradu a imao bi dodatne troskove oko organizacije. To sa pozivom Vucicu je bila sarada od pocetka.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Ja skrinšotovao
Neka se nađe, zlu ne trebalo kad opet zapeni

 

"Zapenjen" je trenutno dole na moderaciji, vodi hajku s drugarima.

Link to comment

u ušću istovremeno može boraviti 15.000 ljudi (smejali smo se kao budale kad smo videli papir na vratima),

masku nose svi (bar preko usta) dok ne sednu da popiju kafu/pojedu nešto, a koliko sam videla svi ugostiteljski

lokali rade u svima se kafeniše/jede i u svima je gužva.

Link to comment

ucenica, 16 godina, ili reinfekcija ili long covid - pcr pozitivna pocetkom novembra, navodno izlecena u medjuvremenu, pa opet sad +, polovinom februara. bas mi je zao.

  • Tužno 1
Link to comment

 

Quote

Predrag Kon

40 мин.  · 
 
Ne može se ignorisati pogoršanje epidemiološke situacije, posebno u Beogradu. Ukoliko se nastavi pogoršanje moraće da se pooštre mere, kako bi se sprečio novi talas.
Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...