Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

22 minutes ago, Kenji said:

Mene posle godinu dana teši da još uvek nemamo svoj soj.

Tu gresis,italijanski političar još letos izjavio da je kod nas nova korona,a blic da je to upravo britanski,bio kod nas, pa utihnuo pred septembar, prešao u Englesku,izdominirao krajem godine,sad se vratio kuci:D

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

blagoj si ga vama


ja sam od kraja maja, kad je krenulo opuštanjetm uz dodatan posao koji iziskuje manje više 5 radnih dana, po 6-8 sati imao i 38 radnih dana honorarnog posla, od kojih je 21 dan bio van beograda u dijapazonu od subotice do surdulice. sa sve maltretmanom maska do tamo i nazad, i tjekom rada, asepsoli, toplomeri

 

na trenutke mi je pucala glava tj kičma, al verujem da bi odlepio da posao moram da radim od kuće 5 dana po 8 sati

Ma jok, pucaju glava i kičma i kod kuće. Snašao bi se. 

 

Šalu na stranu, ja kao nov u tom univerzumu mogu reći da nije toliko hermetično, bar kad radiš s ljudima. Naročito s ljudima ispod 12 godina a ni deo s pripadajućim starateljima nije toliko loš. Šetnje, meditacija, sutra prva evakuacija u nacionalni park, ću radim odatle pa popodne špartam po divljini. 3 dana nedeljno radim uživo ali mogo bi i bez tih tri dana. 

 

Ontopic: Kolege masovno odbijaju da vode decu na takmičenja. Glupo je što moraju da odbijaju tj što ih iko zove sad, ali mi se sviđa jer su se isti ti u martu hvalili kako im ne pada na pamet da frkišu zbog nekog tamo malo jačeg gripa. Ipak je neki pokazatelj osvešćivanja. 

Link to comment
blagoj si ga vama

ja sam od kraja maja, kad je krenulo opuštanjetm uz dodatan posao koji iziskuje manje više 5 radnih dana, po 6-8 sati imao i 38 radnih dana honorarnog posla, od kojih je 21 dan bio van beograda u dijapazonu od subotice do surdulice. sa sve maltretmanom maska do tamo i nazad, i tjekom rada, asepsoli, toplomeri
 
na trenutke mi je pucala glava tj kičma, al verujem da bi odlepio da posao moram da radim od kuće 5 dana po 8 sati
Brate jel znaš da su kolege na PTC imale "rad od kuće" tj. još imaju.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment


Zoran Radovanović: Srbija je 2020. godinu završila sa skoro 14 hiljada više umrlih nego prethodne kalendarske godine. Zvanično je bilo 3211 žrtava kovida 19, ali je stvarni broj verovatno trostruko veći.

:hail:

 

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Zvanični sajt kaže da ne treba test za ulazak u zemlju, al’ da pitam i ovde. Potpišem da idem dve nedelje u karantin i to je to?

 

10 dana (samo) izolacije.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Sammael said:

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Komunalnom milicijom, uhapsili su tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme epidemije, saopšteno je iz MUP-a.

Uhapšeni su M. G. (35), D. L. (47) i A. F. (52).

Kako se navodi, sumnja se da su oni kao odgovorna lica, sinoć, učestvovali u organizaciji okupljanja oko 1.000 osoba u jednom ugostiteljskom objektu na opštini Palilula i time prekršili propisane epidemiološke mere.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.

 

:gilja:

  • Hvala 1
Link to comment
On 12.2.2021. at 21:48, aram said:


Zoran Radovanović: Srbija je 2020. godinu završila sa skoro 14 hiljada više umrlih nego prethodne kalendarske godine. Zvanično je bilo 3211 žrtava kovida 19, ali je stvarni broj verovatno trostruko veći.

:hail:

 

To sam ja vec neki dan pominjao.Brojke su zvanicne i tih gotovo 14 K vise mrtvih se dobije kad se uporedi visegodisnji prosek umrlih i motralitet iz 2020.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...