Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

51 minutes ago, Arkadija said:

Mislim da nikoga nije briga za to. Danas je napolju bilo automobila, kao da su svi naterani pod prisilom da izvezu vozila.

 

Neverovatno. Skoknuo sam do banke i prodavnice, ovakvu guzvu u centru grada jedva da pamtim cak i u praznicne dane.

Link to comment

Dovoljno je pogledati fejsbuk i zaključiti da nam nema spasa. Red čipovanja, red nestorovićizma, red objašnjavanja da se umire samo zbog nemogućnosti pristupa zdravstvenom sistemu, jer se lažno diže dževa oko kovida, red psovanja Grka koji neće puštati bez "čipovanja", a pcr preskup, red kako je dobro lekarima, manje rade, i kako nam krše slobode kao finale. Ja mogu tim mandrilima samo da poželim sve najgore u životu. Ljudska glupost je neprevaziđena. Znao sam da živim među debilima, ali nisam znao da ih je toliko. 

  • +1 9
Link to comment

A možda je Daning-Krugerov efekat, pa su samo najglasniji i vrište, a normalni ljudi nisu toliko ekspresivni i čuvaju se i vode računa i  vakcinišu se u tišini. 

 

(...tešim se ja... :sleep:)

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Taihoskopija said:

A možda je Daning-Krugerov efekat, pa su samo najglasniji i vrište, a normalni ljudi nisu toliko ekspresivni i čuvaju se i vode računa i  vakcinišu se u tišini. 

 

(...tešim se ja... :sleep:)

 

tako sam se i ja tesila dok nisam pocela anketirati svoje tihe ™ poznanike, i shvatila da manji deo zeli da se vakcinise

al otprilike ne da decidirano nece zbog nekih teorija, cipova i sl, nego su nekako iniferentni, ko da zive na marsu. tako da to budi nadu, da moze da se utice na njih, ako se neko njima blizak potrudi

 

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment

Ovo što sam ja video zadnjih dana je opet previše ljudi bez maske.

Verujem da tome dosta doprinosi i bombardovanje pričom kako smo prvi u vakcinaciji, pa mnogi iz toga izvedu neke pogrešne zaključke.

  • +1 2
Link to comment

Evo ne daju mu.
Trebalo je AV sutra u Tabanovce da ide da nosi vakcine za makedonce ali "tehnička dokumentacija nije spremna"
Pih...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 hours ago, InvisibleLight said:

 

tako sam se i ja tesila dok nisam pocela anketirati svoje tihe ™ poznanike, i shvatila da manji deo zeli da se vakcinise

al otprilike ne da decidirano nece zbog nekih teorija, cipova i sl, nego su nekako iniferentni, ko da zive na marsu. tako da to budi nadu, da moze da se utice na njih, ako se neko njima blizak potrudi

 

Pitam ja kuma danas, kada se prijavljujete ti i snajka za bocu, kaže čekam da vidim šta će kevi da se desi prvo pa ću da razmislim :ph34r:.

Realno, i mi smo već u nekim pristojnim godinama...a tek keva :laugh:.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...