Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, gospa buba said:

ali nove kupce chega? :unsure:

 

da rade ozbiljnu medicinsku delatnost, sa sertifikovanim doktorima i mashinama, shto se ne bi registrovali tako? :unsure:

 

garantovano neki kvantni mehanichari, oni fantastichno agresivna sekta neznalica :dry:

kvantni mehanicari, dabome. verovatno operishu u populaciji iznad 60.

 

vec vidim scenario - iznajmili neku gajbu, stavili sto i par stolica, biljku na prozor, par anatomskih postera na zid, navukli bele mantile i peljese. kad ljudi tamo odu, oni ih povezu na neki monitor s programom sto treperi po bojama. pa kad ispokazuje crveno za svasta, idu kuci s dvaespedeset iljada raznih suplemenata sa najbitnijih ruskih instituta.

 

nije da taj film nismo gledali.

 

  • +1 8
Link to comment
32 minutes ago, adam said:

kvantni mehanicari, dabome. verovatno operishu u populaciji iznad 60.

 

vec vidim scenario - iznajmili neku gajbu, stavili sto i par stolica, biljku na prozor, par anatomskih postera na zid, navukli bele mantile i peljese. kad ljudi tamo odu, oni ih povezu na neki monitor s programom sto treperi po bojama. pa kad ispokazuje crveno za svasta, idu kuci s dvaespedeset iljada raznih suplemenata sa najbitnijih ruskih instituta.

 

nije da taj film nismo gledali.

 

mislim. znam ekipu. i rodonachelnika struke. nije mi dobro.

Link to comment

Poslednje (današnja sednica KŠ)

 

Mere koje su na snazi su: zabrana okupljanja više od pet ljudi, obavezne maske u zatvorenom, PCR testovi ili karantin od deset dana prilikom ulaska u Srbiju, kao i ograničeno radno vreme – svi ugostiteljski objekti i tržni centri rade do 20 sati, a prodavnice do 21 sat.

Članica Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona virusa Darija Kisić Tepavčević izjavila je posle današnje sednice tog tela da mere koje su važile do sada, ostaju na snazi do daljeg

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

hvala

 

 

boze, po vise od pet ljudi sam vidjela kroz prozor svakog kafica pored kojeg sam prosla

 

Misli se na više od 5 ljudi za istim stolom.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

Jel postoji bukvalno jedna osoba u ovoj zemlji koja "ima poverenja" u krizni štab, kome su te mere bitne, kome je bitno šta  sere bilo ko iz te grupe govana? 

 

 

Bitno je našim građanima koji su bili u inosranstvu i sad se vraćaju natrag u zemlju, npr.

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Mil@n said:

Jel postoji bukvalno jedna osoba u ovoj zemlji koja "ima poverenja" u krizni štab, kome su te mere bitne, kome je bitno šta  sere bilo ko iz te grupe govana? 

 

 

meni je bitno kad se moze uci iz cg u srbiju bez pcr testa

Link to comment
13 minutes ago, mlatko said:

u kafićima 5 ljudi za istim stolom je uvek bilo za osudu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

јесте. један мора да седи на ћоше и тај неће се жени.

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Bitno je našim građanima koji su bili u inosranstvu i sad se vraćaju natrag u zemlju, npr.

 

Dobro, naravno... 

Više sam mislio na ovo što je neko prokomentarisao, niko ih se jebeno ne pridržava, ljudi ima kad gde i koliko hoćeš, osećaš se nekako kao glupan kada ih slušaš a znaš da u praksi ništa od toga ne postoji. A oni kao nešto sede, seru i dogovaraju "mere", kao bitni su.  Ma crknite svi...

Link to comment
7 hours ago, mlatko said:

Nego, jel prošlo 8 meseci od onih "presudnih sledećih dveju nedelja"? Kako vreme leti kad se zabavlja(mo).

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

te dve nedelje će trajati sve dok ne naučiš da su one ključne a ne presudne.

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...