Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Da I meni deluje da je ovo za nedelju na subotu, Ana prezupčila.

Kontam da za koji dan dostavu ima da rade samo mali fast food i možda veliki perači novca. Ostalima teško da će da se isplati da se bave isključivo dostavom.

A za samu dostavu ne berite brige. https://www.cnn.com/2020/03/20/health/food-safety-groceries-coronavirus-wellness/index.html

Plus dve najfensi spejs maske koje sam video su furali dostavljač i dostavljačica. To što je ta riba nosila verovatno radi posao i na Marsu.

E sad ako ćemo u sitna crevca, može da se postavi pitanje da li je etički naručivati hranu i izlagati dostavljače riziku. Ali ti je već neka druga stvar.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Tale said:

Pink je javio da je u Nišu dvoje ozdravilo, ne nalazim zvaničnu informaciju o tome.

u četvrtak je vučić sam to rekao u obraćanju, da je jedan pušten kući posle dva testiranja, da je drugi testiran negativno i da će posle drugog testiranja biti pušten i on.

 

6 hours ago, dillinger said:

 

A kad su se razboleli, kad je uopste Nis Imao prvog registrovanog? 

 

6 hours ago, Joe D said:

Valjda je ona svajcarka i njene drugarice koje je zarazila iz Nisa. 

u nišu je bio u samom početku i onaj slučaj sa orkestrom koji je ceo otišao u karantin jer su imali nastup sa nekom pevačicom iz italije koja je bila zaražena.

4 hours ago, extragluv said:

Mi smo imali sviranje violinom. Tuga

jel bela ćao na violini?

2 hours ago, zgembo said:

Samo mala ispravka, nije taj. Za ovog koji je preminuo kažu da je imao šećer i hipertenziju, i da ga je zarazio taj što je na dijalizi i što je išao kod sina u Milano (i što ste ga ožalili).

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/237279/Nacelnica-Infektivne-klinike-KCV-o-prvoj-zrtvi-od-virusa-korona-Imao-je-i-hipertenziju-dijabetes-gojaznost.html

i ja mislim da smo ožalili tog prvog što je bio kod sina u milanu. nekako mi se čini da tog dana kada je proširena lažna vest, da je on bio jedini zaraženi iz kikinde.

Link to comment

Не знам за вас али мени ово понашање власти озбиљно иде на нерве. Не може да прође један једини дан а да се на конференцијама не појављују она и он који у драматичном тону саопштавају податке и апелују, моле све нас и сваки пут доносе неке нове мере, као да су лично послати од Бога попут анђела из Библије да спасу изабрани народ од греха ал народ ето неће да слуша али они су ипак ту и боре се и све нас воле.

Обични политиканти и калкуланти жељни пажње, све њихове мере воде ка једном а то је ограничење слободе кретања 24/7 што је могло да се прогласи још куд и кад раније и са далеко озбиљнијим приступом и одлучношћу али не онда се не могу скупљати политички поени. Извините на оф топику мало сам пошиздео, мука ми је од ове задруге на власти.

Edited by Хетерија
Link to comment
1 minute ago, Хетерија said:

Не знам за вас али мени ово понашање власти озбиљно иде на нерве. Не може да прође један једини дан а да се на конференцијама не појављују она и он који у драматичном тону саопштавају податке и апелују, моле све нас и сваки пут доносе неке нове мере, као да су лично послати од Бога попут анђела из Библије да спасу изабрани народ од греха ал народ ето неће да слуша али они су ипак ту и боре се и све нас воле.

Обични политиканти и калкуланти жељни пажње, све њихове мере воде ка једном а то је ограничење слободе кретања 24/7 што је могло да се прогласи још куд и кад раније и са далеко озбиљнијим приступом и одлучношћу али не онда се не могу скупљати политички поени. Извините на оф топику мало сам пошиздео, мука ми је од ове задруге на власти.

 

Svako sa dva grama mozga bi bolje reagovao od njih ali ne vredi oni su debili.

Link to comment
18 minutes ago, ToniAdams said:

ok, samo napred onda :)

 

Jednom pretragom si mogao doći do ovog:

 

Does Microwaving Kill Viruses?

Like bacteria, many viruses can be killed by high heat.

Ali hoćeš da me zajebavaš.

 

A šta ćemo sa svežim povrćem i gomilom hrane koja se jede samo tako posle kupovine?

 

Sve na moj post da bi ideja da se dozvoli nastavak dostave hrane bila dobra.

Edited by Anonymous
Link to comment
26 minutes ago, Хетерија said:

Не знам за вас али мени ово понашање власти озбиљно иде на нерве. Не може да прође један једини дан а да се на конференцијама не појављују она и он који у драматичном тону саопштавају податке и апелују, моле све нас и сваки пут доносе неке нове мере, као да су лично послати од Бога попут анђела из Библије да спасу изабрани народ од греха ал народ ето неће да слуша али они су ипак ту и боре се и све нас воле.

Обични политиканти и калкуланти жељни пажње, све њихове мере воде ка једном а то је ограничење слободе кретања 24/7 што је могло да се прогласи још куд и кад раније и са далеко озбиљнијим приступом и одлучношћу али не онда се не могу скупљати политички поени. Извините на оф топику мало сам пошиздео, мука ми је од ове задруге на власти.

 

Kod Srba bi nebrojeno mnogo političkih poena dobili da su odmah sve zabranili. Čvrsta ruka. Još da su hladno i kalkulantski sve ispričali kako je., sa sve brojem xx respiratora I da nisu srali I molili za razumevanje, sad bi svi ćutali u svoja četiri zida. 

 

Link to comment

sad citam ... sutra od 20h se zatvaraju kafici, restorani i molovi ... a imate vanredno stanje

pa majku mu, u ovde je to zatvoreno od pre koliko, nedelju/dve?? a vanredno stanje je uvedeno pre neki dan

Link to comment
5 hours ago, Host said:

Mislis da je realno da se neko sa biroa prijavi da radi tri meseca u najtezim uslovima i onda nazad na klupu za rezervne igrace? 

 

mislim da je realno da će tada epidemiološka kriva da krene na dole, a za konkurs... sad se setili da ovoj zemlji trebaju lekari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...