Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, BarryWhite said:

Na drugoj strani je osoba koja je rođena 2004 godine...Strašno...

Ja sam odavno pisao da treba brojke iz Makedonije pomnoziti sa 3 ili 4 i to je neka realna brojka preminulih pd korone u Srbiji. 

na četvrtoj

26/12/2012

 

 

 

Link to comment

И ево га Кон на ТВ. Све цифре су ок, нико ништа није крио, злонамерно се тумаче његове речи, нису умањене цифре за ковид преминуле три пута, већ је укупна смртност три пута већа. Министар је то све јуче лепо објаснио :rolleyes:

Link to comment

Ne znam za sinekuru ali da se ponasao kao kreten ponasao se.

 

Sve ovo smo svi znali i pre tri meseca, sada nam on koji je na izvoru kaze da nije znao, plus je imao nadrkan stav prema njegovim kolegama koje su sve ovo iznosile.

 

Mislim da su dobili mig da stvar postepeno zatezu, da naplase narod, pa ko vele "ajde sad da im govorimo istinu"

 

edit: cekaj jbt, ovo osmogodisnje dete umrlo? Kako, pa ni u svetu nema takvih slucajeva (sem onaj kavasaki sindrom)

Edited by Caligula
Link to comment

Zato i kazem, treba istinu na sredini, sta meni ili bilo kome garantuje da je ovo sto je objavio Birn 100% istina? Da ne bude sve samo od mene rekla kazala, treba uzeti u obzir da je korona bila potpuno  nova bolest kada se pojavila, da  niko nije znao ni onoliko koliko zna sada, da su i te sahrane u limenim sanducima mozda obavaljane u mnogim slucajevima za svaki slucaj,da  je vladala opsta panika, histerija, ida ja ezato pouzdanost bilo kojih podataka pod velikim znakom pitanja..na stranu sto se  na globalnom nivou ne zna nista sa 100% preciznoscu,  pa kako  ce kod nas da se zna..Vucic i ekipa samo koriste okolnosti, da lazu i mazu, jer to najbolje znaju..

Edited by Misko
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Milošica moguće, mada ne bih potcenio ni moje iskustvo u proceni ljudi, drugo on je lekar, pa majka mu stara, zar empatija nije dominantna osobina nekoga ko se odluči da pomaže drugima


to kakav je posle buxne ili dva dupla sledom irelevantno je

Lekar mora da bude stručan, empatija je suštinski nebitna (ja ih tako biram i kad god mogu bežim od cilemilecicomaco glupandera kod onih koji mi u tri reči kažu šta imaju i izbace napolje)

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a možda je bilo pozitivno, a umrlo od neke druge bolesti?!

mozda je vec imalo neku bolest i umrlo od svega. mozda je korona iznela na videlo drugu bolest. nije ni vazno. kod korone je igranka oko toga da tu i tamo padaju nominalno zdravi ljudi, za koje se veruje da jesu.

 

chesto i odrade koronu i kao sve ok i onda cao. chula za ne jedan sluchaj, vrlo raznog uzrasta.

Edited by gospa buba
Link to comment
4 minutes ago, aram said:


@kums misliš ono, udario ga autobus?

npr ilija petković. pukao mu čir na 12palačnom, bio pozitivan i vodi se kao covid 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...