Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

28 minutes ago, hefaca said:

Cesid i ipsos prave uzorak za testiranje. Testiraju stratum od 50 ljudi pa lake proporcije, malo umanjenje i cepaj. 

Em manje kosta, em ionako nicemu ne sluzi...

ako ce cesid da radi bilo sta mirni smo... 

sta im zvaljo kaze tako ce biti!

Link to comment

Htela sam da kažem da ovakvo ludilo masovnog zbijanja nije nigde a onda sam se setila Trampovog mitinga u Oklahomi. Ali bih se čak usudila da ustvrdim da je i to manje ludilo od našega srbskoga jer su tražili svakom ko je pohadjao da potpiše da neće tužiti Trampolinija ako zakači COVID na mitingu.

Link to comment

Na RTS-u u Dnevniku veceras isao neki prilog povodom Vidovdana i bilo je neko okupljanje, ne znam tacno gde. 

 

Uglavnom, ukljucuje se reporter i kaze, sve je bilo po propisima, postovala se distanca, nosile maske. Nakon toga idu snimci sa tog dogadjaja gde niko ziv ne nosi masku i stoji zbijeno par stotina ljudi jedni do drugih.

Link to comment

Isto i prilog o Noći knjige. Menadžerka knjižare priča kako je bilo lepo, i bilo je puno kupaca, "naravno uz obavezne maske", a dok priča idu snimci iz knjižare gde svaki 15ti čovek nosi masku.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kruševac, za 7-10 dana da očekujemo novo žarište

 

Zbog čega?

Nisam upućen, šta je bilo?

Link to comment
2 hours ago, Tihajeza said:

Izvor, prva ruka: Bežanijska kosa ima 32 respiratora i svi do jednog su puni sa covid19. 

A oni objavili 31 u celoj Srbiji...

Ili sto bi kurir napisao:

KBC "Bežanijska kosa" koristi napajanje iz ove trafo-stanice, a u toj bolnici su 34 pacijenta na raznim aparatima 

bas bi voleo da vidim prvu verziju ove vesti

 

 

Edited by yabadaba
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Zbog čega?

Nisam upućen, šta je bilo?

bio je odgovor na dva posta iznad. vidovdan u kruševcu

Link to comment

Aha, hvala.

 

Meni nije jasna šizofrenija ove vlasti: s jedne strane diže se dževa, raste broj zaraženih, drugi talas, uvešće mere ponovo, a s druge strane organizuju masovna okupljanja tipa ovaj Vidovdan u Kruševcu...pa jbt :frust:

Link to comment

pa pogledaj predloge u hit tvitu, ima ih i na topiku

 

paralelna stvarnost podstaknuta epskom bahatošću,  a taj podsticaj mi nekako deluje kao da je izazvan šljivovicom tako se uglavnom pobrljavi od rakije, a opet je nemoguće da je toliko ljudi na cucli svakodnevno

Link to comment

Darija_Kisic_Tepavcevic_screenshot1-725x

 

Quote

Ona je naglasila da nedavno održani izbori nisu krivi za povećanje broja obolelih od koronavirusa, i dodala da su preduzete sve mere predostrožnosti, kao da izlazak na izbore ne predstavlja veći rizik od odlaska u prodavnicu, a tek ne od javnog prevoza.

 

Pa da. Ova bi trebalo da bude prvi kandidat za nekakvo suđenje, koje se doduše nikad neće desiti.

Link to comment

intenzivno se kajem što nisam napustio ovu zemlju kada sam imao priliku

 

nadam se da klinka neće mojim stopama. a od mene će dobiti svu moguću podršku, od materijalne pa na dalje

 

što reče Dežulović u jednom tekstu, ne okreći se kćeri

 

 

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

intenzivno se kajem što nisam napustio ovu zemlju kada sam imao priliku

 

nadam se da klinka neće mojim stopama. a od mene će dobiti svu moguću podršku, od materijalne pa na dalje

 

što reče Dežulović u jednom tekstu, ne okreći se kćeri

 

 

Ko je napusti kajaće se, ko je ne napusti kajaće se. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...