Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ovo nesto kao vojna parada dok traje rat?

 

Usput moram da izrantujem idiotsku primenu prednja vrata/zadnja vrata politike u gradskom prevozu. Sve je to lepo na papiru dok nema guzve, ali u spicu, kod revnosnih vozaca, to izgleda tako da se gomila ljudi nabije na prednja vrata i onda tako izmedju stanica dahcu jedni drugima u vrat ili lice zato sto ima gospodja i starijih sugradjana koji ne misle da treba da se pomere iz prednjeg dela autobusa, sve dok neko od mladjih ljudi ne ispizdi, izgura se izmedju njih i spusti se dalje. Ima vozaca koji to kapiraju i onda jednostavno otvore ie prednja i ostala za ulaz, ali ima i budala koje su dobile nalog sta da rade i bole ih i vozacka i saobracajna.

Link to comment
56 minutes ago, Filozof manijak said:

Konara i Krizni štab se pretvaraju u farsičnu ekipu beskičmenjaka.

Baš me zanima kako misle da ubede narod da se ponaša odgovorno posle svih žurki i utakmica i predizbornih mitinga 

da li je uopšte i koliko realno bilo da se nadamo da, pod skutima ovakve vlasti, može egzistirati bilo kakva radna grupa ili telo koje će odluke donositi nezavisno i u skladu sa pravilima svoje struke, pa čak i kada bi te odluke bile direktno suprotstvaljene interesima vlasti (preciznije njega)?

 

što se tiče ubeđivanja naroda tu nikavih problema nema. eko ti onih mučenika dole u Vranju što su na republičkim izborima masovno glasali za Mađare zato što je iz partije stigla direktiva da se glasa malo za desnicu, koja je bila br. 4 ali na lokalanim izborima. ne samo da će lako da ih ubede, nego se ima da pevaju radeći u korist sopstvene propasti. da postoji ovde kritična masa mislećih (u najširem mogućem smislu) bilo bi masovnije reakcije.

Link to comment

Sad znamo da nije realno. 

Gajio sam neke nade na početku pandemije, ali se pokazalo da su to puste želje. Pizde pizdunske koje čuvaju samo svoja dupeta da bi ih posle još lepše uglavili u lukrativne položaje. A Konara se kvalitetno pokenjao po decenijskoj karijeri. 

Da nema nikog sa kičmom u tom kriznom štabu da kaže Žvalji kako ovo što radi vodi u propast, nemam reči.

Mnogo sam iznerviran danas, 

  • +1 1
Link to comment
Svi ulaze na sva vrata. Ja jednostavno sačekam koji sekund duže, da majstor otvori zadnja, za ove što izlaze, i onda uđem. Ha, dosetila se!
Zbog takvih kao ti, Kon će ugasiti Fb

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, Tihajeza said:

Svi ulaze na sva vrata. Ja jednostavno sačekam koji sekund duže, da majstor otvori zadnja, za ove što izlaze, i onda uđem. Ha, dosetila se!

A znači ti si ta :D Ma tako svi... Da ima 3 puta više vozila, pa i da se to nekako primenjuje. Ja se neki dan vraćao iz grada, mislim, šta čovek da radi, da čeka 8 uveče pa da može da poštuje propise? 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Napatili se, mora vikend na Zlatiboru malo da se napune baterije pred nove radne pobjede. 

ostavili konaru da se samo javlja na telefon, posto je iskoristio godisnji.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...