Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

nije strah u pitanju... niti nedostatak samokontrole... izbori su uzrok i posledica svih postova...

mala galerija ispod spomenika ruskome caru... otvaranje izlozbe studenata FLU... toplo, zagusljivo, skuceno, ,prepuno, pice se toci, case se razmenjuju...

zivot ide dalje...

dok ga nesto ne zaustavi

Link to comment

kako kad. ja npr.imam tu jednu supermoc da se nauznemiravam i onda samo napustim lokaciju na neko vreme hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
meni je trebao psiholog još u martu.

 

smile.png

 

Meni nije, ali sada bogami, ono kao da polako ne vladam situacijom [emoji43]

Pricali smo i pre proglasenja vanrednog stanja da smo u sustini prepusteni sami sebi, sada u ovom ludilu posebno. Mene jedna stvar izludjije, dzabe mi sto pazim i sto sam odgovorna koliko u trenutnoj situaciji mogu, kada skoro niko oko mene nije. Jedina pozitivna stvar je sto se ne vozim prevozom, no zato se vecina oko mene vozi.

 

Za citanje foruma i anksioznost oko ove posasti, istina je bez sumnje, pogotovu kada krene sve. Posle se priviknemo valjda, opustimo donekle, manje dramimo smile.png

 

Link to comment

Evo još malo katastrofičnih tvrdnji s Tvitera (u spoileru zbog onih sa slabim živcima):

 

 
Edited by vememah
Link to comment
Quote

Rezultati analiza briseva laboratorije "Kraguj" potvrdili su pozitivne rezultate na Covid-19 kod pet građana Kragujevca, tri osobe iz Rače i po jedne iz Knića i Lapova, što su prvi zabeleženi zaraženi pacijenti u ove dve šumadijske opštine od početka pandemije.


...
U kragujevačkom Kliničkom centru od koronavirusa u ovom trenutku se leči 38 osoba, od kojih su osam na respiratorima, dvostruko više nego juče (4).


http://rs.n1info.com/Vesti/a611449/Koronavirus-Sumadijski-okrug.html

Edited by vememah
Link to comment

I još jedan sa Vox92 foruma:

 

Quote

Kod mene u firmi dvoje zarazenih i troje koje su odbili da testiraju zato sto nemamo upalu pluca. Takodje, cetvorica drugara su se danas testirala. Zatim, jedan ima simptome ali su odbili da ga testiraju, a jedan je iz srbije u cetvrtak otisao u nemacku gde je danas testiran i pozitivan je. On je nemac koji je u beograd dosao zbog derbija.

 

Doktorka u covid centru za moju opstinu mi je rekla da ima vise zarazenih nego u martu i aprilu.

 

Edited by vememah
Link to comment

Pa dobro, jasno je da smo žrtvovani na oltar ekonomije, pa ko preživi masovno prokužavanje pričaće a da će se muljati i sa ciframa i sa atmosferom u društvu, ali opet, iskreno, neka uvedu i policijske časove samo neka ne vraćaju ona depresivna obraćanja naciji sa brojanjima mrtvih i da nam se ona naduvana žaba ne obraća svako veče sa TV pominjući premala groblja. Sve ću lakše da podnesem ako ne bude toga. 

Mislim da su i ovi na vlasti svjesni da onoliku proizvodnju panike i straha sledeći put ne bi mogli da iskontrolišu, ni ulazak u to stanje niti izlazak iz istog. Mislim da ovdje ima i paranoje usnije od šerpi i sličnog. 

Link to comment
33 minutes ago, James Marshall said:

Pa dobro, jasno je da smo žrtvovani na oltar ekonomije, pa ko preživi masovno prokužavanje pričaće a da će se muljati i sa ciframa i sa atmosferom u društvu, ali opet, iskreno, neka uvedu i policijske časove samo neka ne vraćaju ona depresivna obraćanja naciji sa brojanjima mrtvih i da nam se ona naduvana žaba ne obraća svako veče sa TV pominjući premala groblja. Sve ću lakše da podnesem ako ne bude toga. 

Mislim da su i ovi na vlasti svjesni da onoliku proizvodnju panike i straha sledeći put ne bi mogli da iskontrolišu, ni ulazak u to stanje niti izlazak iz istog. Mislim da ovdje ima i paranoje usnije od šerpi i sličnog. 

 

To za ekonomiju je jasno i to rade svi, ali derbi, Đokovićev turnir... ? Slike tih događaja, plus da su oni koji barataju informacijama koje nam se serviraju osvedočeni lažljivci, će naravno dovesti narod do ivice histerije. Danas posle dužeg vremena video red ispred neke apoteke, u nekom maksiju zaposleni ponovo nose maske...

Link to comment

Rekao bih da je to dimna bomba za izbore u fazonu "ma sve je ok, vidite da ljudi idu na derbi, idu na penis tenis, lagano, Nestor bio u pravu, korona picin dim". I tako do 22. 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Pa dobro, jasno je da smo žrtvovani na oltar ekonomije, pa ko preživi masovno prokužavanje pričaće a da će se muljati i sa ciframa i sa atmosferom u društvu, ali opet, iskreno, neka uvedu i policijske časove samo neka ne vraćaju ona depresivna obraćanja naciji sa brojanjima mrtvih i da nam se ona naduvana žaba ne obraća svako veče sa TV pominjući premala groblja. Sve ću lakše da podnesem ako ne bude toga. 

Mislim da su i ovi na vlasti svjesni da onoliku proizvodnju panike i straha sledeći put ne bi mogli da iskontrolišu, ni ulazak u to stanje niti izlazak iz istog. Mislim da ovdje ima i paranoje usnije od šerpi i sličnog. 

 

Jebes vlast.

 

Meni je tu vise sramotna struka™ koja je potpuno izgubila profesionalni integritet.

 

 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, James Marshall said:

Rekao bih da je to dimna bomba za izbore u fazonu "ma sve je ok, vidite da ljudi idu na derbi, idu na penis tenis, lagano, Nestor bio u pravu, korona picin dim". I tako do 22. 

 

Ponasanje ljudi koje forumasi vide (veci broj ljudi sa maskama, na primer) je ohrabrucuje. Postoje alternativni izvori informisanja i ljudi nisu bas moroni.

Link to comment

Nisu jedini, zapravo realno se pojedinačno mogu nabrojati iz svake branše oni koji su ostali prave kičme. I to je ono što je najgora ostavština ove vlasti, što će se dugo vući ti repovi donošenja odluka da se učini plezir političarima, najfeleričnijima među nama. 

 

edit: mislim na struku™

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Jebes vlast.

 

Meni je tu vise sramotna struka™ koja je potpuno izgubila profesionalni integritet.

 

 

 

Tačno. Glavni epidemiolog, koji se izvlači iz situacije tako što beži na godišnji odmor, ostali se povukli iz medija, jedino ostala ona farbana plavuša, mogli su i Zoranu Mihajlović umesto nje da isture.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...