Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ne kapiram zašto opozicija koja je za bojkot nije dovoljno pominjala predstojeći bezbedonsni rizik. Jesu par puta pomenuli u par izjava, ali to je ništa.

 

Ne davimo Beograd je trebalo danas da ispred skupštine postavi džinovsku koronu na napumpavanje, a ne patku.

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Kakav bre lockdown,"nova normalnost" i cepaj.Ne kažem da je to dobro ili ne,ali tako je.

 

I ne bukti korona,ne znam odakle potreba za iznošenjem tih odvratnih dezinformacija(ne obraćam se tebi vememah,ti si preneo samo) skoro koliko i ovih baš 1 mrtav svaki dan.

 

:fantom:  Svako u svom bablu:

 

1 hour ago, Tihajeza said:

Vest sa Infektivne u KC Beograd: Sve puno na intenzivnoj, krcato, potpuni haos. I svi do jednog muškarci, nema nijedna žena.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Vest sa Infektivne u KC Beograd: Sve puno na intenzivnoj, krcato, potpuni haos. I svi do jednog muškarci, nema nijedna žena.

 

Evolucija znači adaptacija ili smrt. Navodno su u vreme AIDS epidemije oprezni homoseksualci pravili žurke tako što su iznajmljivali hotelske sobe i u polumraku sa drugarima masturbirali bez kontakta. Domaći kripto-homoseksualci su pojurili na derbi i sada šire zarazu širom "regiona". Ako je Bergamo postao crna tačka zbog fudbala samo je potpuni idiot mogao da pomisli da se ponavljanjem eksperimenta mogu dobiti drugačiji rezultati. A sad svi na glasačka mesta.

Link to comment

@Caligula @copkillah @dvb-t manijak

 

A ja sam čuo pre neki dan iz KC koji je glavni za područje od,da kažem,minimum 900 hiljada ljudi,da situacija nije za opuštanje,ali nije na nivou marta/aprila.Nemoguće da je takva razlika,biće da je istina negde između.

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

@Caligula @copkillah @dvb-t manijak

 

A ja sam čuo pre neki dan iz KC koji je glavni za područje od,da kažem,minimum 900 hiljada ljudi,da situacija nije za opuštanje,ali nije na nivou marta/aprila.Nemoguće da je takva razlika,biće da je istina negde između.

Ako nađemo neku zlatnu sredinu između svih tih informacija, onda smo na nivou marta-aprila, što će reći da je situacija sranje.

 

Link to comment
26 minutes ago, Milošica said:

@Caligula @copkillah @dvb-t manijak

 

A ja sam čuo pre neki dan iz KC koji je glavni za područje od,da kažem,minimum 900 hiljada ljudi,da situacija nije za opuštanje,ali nije na nivou marta/aprila.Nemoguće da je takva razlika,biće da je istina negde između.

 

Ajde gledaj malo potencijal ove situacije. U sta se pretvara recimo do petnaestog jula.

Link to comment
35 minutes ago, Caligula said:

 

Ajde gledaj malo potencijal ove situacije. U sta se pretvara recimo do petnaestog jula.

u moj rođendan, to je izvesno.

Link to comment

imala si adekvatan topik na forumu

:fantom:

 

 

 

msm razumem ja strah i anksioznost al malo samokontrole bi koristilo svima 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...