Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

On 28.11.2020. at 21:44, Budja said:

Ako ste mislili da je Srbija dotakla dno, procitajte ovo:

 

 

Ja sam sokiran. Ne izlazim iz kuce.

Nema anestetika, pacijenti se intubiraju bez anestezije u svesnom stanju.

 

 

Htela da podelim ovo na FBu u mom krugu ljudi, i iskoci mi obavestenje

 

Quote

 

You Can't Share Right Now

To prevent any misuse, we temporarily restricted your account.

 

 

w t f ?!

Link to comment
4 hours ago, cedo said:

sta se promenilo u Turskoj, pa sad (od pre nekoliko dana) prijavljuju bezmalo 30k dnevno, a do sada redovno 1-2k registrirali

 

Рекао већ Vememah - почели су да убрајају асимптоматске случајеве у заражене, што раније опуштено нису радили него су бројали само оне који се јаве лекару.

 

Едит: и уз то дошао новембар.

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja i dalje razmišljam šta je trigovalo ovo jesenje/zimsko sranje. Ima jedan datum (ne vidim lepo worldometar sa telefona) kad je sa tipa 100 slučajeva skočilo na 7000 pa odatle kako nam je sad. Nit se nešto dešavalo pre toga demoi i takve stvari, deca davno pre toga pošla u skolu, vreme bilo oko 20 stepeni, bukvalno ništa drugačije od recimo maja/juna/jula. Bem li ga, kemtrejlsi li su 5G li je

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Zlurad said:

Ja i dalje razmišljam šta je trigovalo ovo jesenje/zimsko sranje. Ima jedan datum (ne vidim lepo worldometar sa telefona) kad je sa tipa 100 slučajeva skočilo na 7000 pa odatle kako nam je sad. Nit se nešto dešavalo pre toga demoi i takve stvari, deca davno pre toga pošla u skolu, vreme bilo oko 20 stepeni, bukvalno ništa drugačije od recimo maja/juna/jula. Bem li ga, kemtrejlsi li su 5G li je

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

Jeste. Tamo od 10og oktobra je krenuo cirkus. 

Link to comment
11 minutes ago, Zlurad said:

Ja i dalje razmišljam šta je trigovalo ovo jesenje/zimsko sranje. Ima jedan datum (ne vidim lepo worldometar sa telefona) kad je sa tipa 100 slučajeva skočilo na 7000 pa odatle kako nam je sad. Nit se nešto dešavalo pre toga demoi i takve stvari, deca davno pre toga pošla u skolu, vreme bilo oko 20 stepeni, bukvalno ništa drugačije od recimo maja/juna/jula. Bem li ga, kemtrejlsi li su 5G li je

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Prskali iz vazduha 5 dana pre toga... Pogledaj na flightradaru, sigrno ima nekih čunih letova preko cele Evrope u to vreme... :fantom:

 

 

Link to comment
Prskali iz vazduha 5 dana pre toga... Pogledaj na flightradaru, sigrno ima nekih čunih letova preko cele Evrope u to vreme... :fantom:
 
 
Selili aerodrom Tegel na novi pa bilo vise letova. Aham :fantom:

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Početak škole i sve ostalo, preko leta nema škole, nema studenata, ljudi su na godišnjem, grad poluprazan itd, od 1. septembra uvek kreće haos, naravno neće sutradan biti vidljivi efekti.

Link to comment

Osnovne I srednje krecu avgusta. Svi su do polovine avgusta kućama u to vreme. Za fakultete ima logike jer fakulteti kreću ili početkom Oktobra ili sredinom.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...