Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

7 hours ago, dùda said:

i da, rekla bih da su hrvati izbili na prvo mesto po broju zaraženih 

 

trump no GIF

 

Hrvati imaju 4 miliona stanovnika i 4000 pozitivnih danas, mi imamo ispod 7 miliona i 7600 pozitivnih

fali im ~350

više sreće sutra :fantom:

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

 

trump no GIF

 

Hrvati imaju 4 miliona stanovnika i 4000 pozitivnih danas, mi imamo ispod 7 miliona i 7600 pozitivnih

fali im ~350

više sreće sutra :fantom:

Haha, u pravu si, nego me povukli podaci sa WM (8,7 mil za Srbiju)

Bravo za nas, ne prepuštamo mi vodstvo nikome :fantom:

Link to comment
21 hours ago, precog said:

znaju da nece moci da drze raju doma za bozic, pa ga sad kao spasavaju. naravno, dockan. bice treci talas odmah u januaru po evropi. u srbiji ce biti konova konstanta.

 

16 hours ago, Zlurad said:

Ma nema, zaostravaju Njemci sve nam se gace tresu :lolol: Sve ostaje otvoreno/zatvoreno kao i do sada. Jedina je promena broja razlicitih pokuctva koje mogu da se sretnu a to je kao i do sada a ne vazi za decu mladju od 14 godina (5 osoba iza dve porodice - do sad aje bilo 10). Za Bozic ce samo da povecaju broj pokucstva koje mogu da se sretnu i to je to. Neograniceni broj porodica ali maksimalni broj 10, ne ukljucujuci decu. Od 23 XII do 1. 01.2021. I raspust pocinje 19 decembra svuda po Nemackoj. Eto, to su mere. Naravno da je zbog Bozica, ali nista posebno od mera. I dalje plivamo na oko 12-17 hiljada dnevno, mada se broj ne duplira kao Oktobra ali je opet prilicno.

 

Iskreno, j*bali ih praznici.

Danas ce sve biti otvoreno duze (do citavih 21h!) da bi ljudi mogli da idu i trose pare na snizenjima. Ikea petkom uvece puna kao disko. Toliko.

Jedva cekam mere za Dan zaljubljenih i karneval!

 

Licne mere brata mog muza, posto zele da provedu Bozic sa snajkinim rizicnim roditeljima: od ponedeljka povlace dete iz vrtica i ne idu nikud sem na vazduh van grada, hrana ce im biti dostavljana, ostalo su vec sredili. Meni to suludo.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ludaci.

Kod deteta u školi 11 nastavnika bolesno, ne zna se od čega ali ne dolaze. Dete ide tamo čisto reda radi i već 2 meseca ima po 2 eventualno 3 časa dnevno. Savest mi ne da da je ostavim kući jer će da se smori ispred tableta. Užas

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Ludaci.

Kod deteta u školi 11 nastavnika bolesno, ne zna se od čega ali ne dolaze. Dete ide tamo čisto reda radi i već 2 meseca ima po 2 eventualno 3 časa dnevno. Savest mi ne da da je ostavim kući jer će da se smori ispred tableta. Užas

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

nista ti ne preostaje nego da migriras na jug, u bayern :D

 

  • +1 1
Link to comment
 
nista ti ne preostaje nego da migriras na jug, u bayern [emoji3]
 
Na kraju ću da se vratim u Meksiko, tamo se barem zna da ništa ne radi kako treba ali je barem toplo [emoji23]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, Zlurad said:

Na kraju ću da se vratim u Meksiko, tamo se barem zna da ništa ne radi kako treba ali je barem toplo emoji23.png

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

a u meksiku se moze covek brlo brzo jako obogatiti :D

 

Link to comment

Ako ste mislili da je Srbija dotakla dno, procitajte ovo:

 

 

Ja sam sokiran. Ne izlazim iz kuce.

Nema anestetika, pacijenti se intubiraju bez anestezije u svesnom stanju.

  • Hvala 1
Link to comment

Engleska izlazi iz lockdown-a u utorak. Doduše lockdown je podrazumevao da recimo škole rade sve vreme. Sada se samo vraća da se može u pabove, restorane i šoping.

Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

Engleska izlazi iz lockdown-a u utorak. Doduše lockdown je podrazumevao da recimo škole rade sve vreme. Sada se samo vraća da se može u pabove, restorane i šoping.

 

Izlazi, ali odmah i ulazi ponovo u tier sistem, od toga 23m ljudi ce biti u trecem stepenu.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Budja said:

 

Ja sam sokiran. Ne izlazim iz kuce.

Nema anestetika, pacijenti se intubiraju bez anestezije u svesnom stanju.

 

Jedna od najgorih stvari koju sam čuo dosad, čuvaj se.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...