Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

On 3.2.2020. at 22:14, Djolle said:

I da ga trejduju u šarlot, tamo je do kraja sezone, pa je (ograničeno) slobodan.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

 

Valjda je slobodan neograničeno. Ne može na Šarlot u ovom slučaju da se prenese restrikcija koja važi za tim sa kojim je potpisao prvi ugovor

 

Šarlot bi imao prednost da može da ga potpiše na godinu više i na najviše para kao na bird rights

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Toeto Vlade, bas nam je falio jos jedan krilni igrac.

Nije ovaj trejd ni radjen da bi dobio nekog bitnog igraca za rotaciju, vec da oslobodi capspace za Bogdanov potpis...Dedmon nije kliknuo u Kingsima, javno izrazio nezadovoljstvo, morao je biti pedaliran...

Link to comment

Jest, u pravu si, Lenu istice ugovor na kraju sezone, Parkeru na kraju sledece. Parker meni izgleda ko Marvin Begli 2 (Marvin Begli IV ?), ima atleticizma, ume da natrpa ispod kosa, ne moze okean da pogodi spolja i jeziva rupa u odbrani. E i povredjen je svako malo.

Link to comment

Resio Dedmona, neka produzi Bogdana, I neka zameni Barnsa (koji tesko da ce bilo kome da klikne) I Bjelicu I ako mora neka da neki druge runde za Oubre Jr-a I bice to ok.. Ili ako je dozvoljeno neka umesto Belija ide taj novi Bagli IV , nisam mu bas ispratio lik I delo ali mi se Gofsov opis ich ne svidja...mada nisu ni ovi sisali vesla .

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
50 minutes ago, Joe D said:

sto ne bi mogli?

mislio sam da moraju sve da uklope u third team paket trade bloku

 

edit: u glavi mi neko ogranicenje od 6 meseci

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...