Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

29 minutes ago, goofs said:

Insajderi vele da je Vlad nudio Bjelkana i pik za Kuzmu, Lejkersi rekli moze, al umesto Bjelkana - Bogdan, Vlad odbio. Gde ima dima ima i vatre.

 

Cenis da je onda dolazak Bejzmora ustvari predtrejd za Kuzma/Bogdan, a da se cena Bogdanu dize ovim startovima...

Link to comment

bzvz, bas im fali

ako ne najbolji, a ono najkonstantniji igrac ove sezone

jebu ih povrede pa rasturaju

 

nadao sam se da ce ih onakva pobeda malo dici, ali jbt oni kuci ni da priprete oklahomi

tezak raspad sistema

sto je najgore, dobar deo sezone sam imao nekakvu sliku sta im nedostaje

trenutno izgledaju kao da im nedostaje sve, da su zreli za totalni remont

a to je onda siguran kraj divca

 

protiv minesote su se bukvano sudarali na terenu

jeste da imaju dva nova igraca, da je prvi plej izasao skoro iz povrede, ali ono je bilo bas preterano

da nije tuzno bilo bi smesno

nedopustivo lose  izgledaju

Link to comment

oni ove sezone svakako nece u PO...rebuilding se namece sam po sebi...mada to vise ni nije termin koji se moze koristiti za Kingse...iako se na trenutak ucini da imaju neku perspektivu, zapravo su u permanentnom decenijskom limbu 

Link to comment

Izgleda su i Klipersi pustili, poput Minesote ..

Taman pomislis da malo kapiras Nba, e onda uzmi odgledaj 3 zadnje tekme Kingsa, paaa tako... :D

Link to comment

LOS ANGELES — Sacramento Kings guard Buddy Hield has accepted an invitation to compete in the 3-Point Contest during All-Star Weekend on Feb. 15 in Chicago, league sources told Yahoo Sports.

Hield is averaging 20.3 points and shooting 37.3 percent from beyond the arc with 178 made threes, second only to league leader James Harden, who has made 202 for the Houston Rockets.

The fourth-year guard participated in the contest last year for the first time and finished in third place.

Brooklyn Nets sharpshooter Joe Harris is the defending champ, but he’s still mulling whether to accept his invitation, sources said.

Harris is shooting 39.9 percent from 3-point range and averaging 13.7 points.

Portland Trail Blazers star Damian Lillard and Atlanta Hawks star Trae Young have accepted invitations to participate, sources said.

Link to comment

Ne znam... u zadnje vreme mi deluje da bolje I opustenije igraju na strani..

 

Prica se da je atmosfera u timu dosta bolja nakon odlaska Arize..

 

Prica se da su uspeli da sakriju Badijevu katastrofalnu odbranu premestanjem u sekond junit medju odlicne defanzivce Dzozefa I Bejzmora..

 

Mozda zbog navedenog imaju 3-1 u zadnje 4.. a veceras po meni tesko, ako je za utehu Holms vec od sledece valjda opet igra..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...