Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Hmm ne znam da li ce ignorisati, ali cinjenica da nisu bas na Novakovoj stranu u borbi sa vetrenjacama (da nize rangirani igraci budu vise placeni i sl.).
Sad kad se zakuva na USO, navodno ATP preti nekim smanjenim nagradama...

Link to comment

Evo imam ja predlog, da se umjesto dosadašnje distribucije para na GS od 71 milion u glavni pool ubaci 70 miliona, razdijeli ravnomjerno svim učesnicima i kvalifikantima, a ovih milion da se dijeli stepenasto od ovih što prođu u drugo kolo pa do vrha, prema zaslugama. Ok, može i 2 miliona tako da se podijeli, široke sam ruke

Link to comment

Ocigledno da ga ispunjava. Vise puta je rekao kako bi njegovom timu, Vajdi i Goranu pre svih, laknulo kada bi se povukao iz tog politicarenja, ali njega to pokrece

f95d9c754d0b7efa313064556952f50e.gif

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Jumanji, ja sam ga podjebavao tokom covid budalesanja, ona mu prashta sve

Ti si opet nekako emotivniji, tesko prolazis kroz svaki poen, Jumanji je vise parolas :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Max Morlock said:

 


Zbog čega danas protestuje? <_>


Sent from my SM-N950F using controlled substances

 

 

Protiv stanja u Belorusiji.

Link to comment

...što je danas normalno za svaku neprivilegovanu crnu Beloruskinju japanskog porekla sa Havaja...

Sent from my SM-N950F using controlled substances

Link to comment

Sa Haitija, mislim otac joj je Haicanin, a istorija njihova je surova poprilicno.
Inace je Osaka u Japanu bila zrtva rasizma i to prosle godine valjda, znaci vec je postala ime. Neki dvojac komedijasa ismevao je da je mnogo prepcena i da joj treba beljenje, u tom smislu.. bio skandal.
To sto je bojkotava i osetila nepravdu i zelju da skrene paznju ovde, legitimno je njeno pravo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...