Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Ne mora ni da igra sutra, važno je učestvovati a on je učestvovao (na sreću i zadovoljstvo organizatora)... i još kako

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ovo me malkice brine 
 
 
Screenshot_20200829_013855.thumb.jpg.ba345630122abaaa9733f40fc669d01f.jpg
Ma mozda i takticki da bi otisao da se sto pre odmori, jer i na tim konferencijama recimo onaj smutljivac Ben R. & co oduzimaju energiju (izmucise Azarenku danas sta misli o jucerasnjem bojkotu; i lepo kaze zena ne bih da odgovirim na to pitanje, ali ne vredi).
Videcemo sutra, a vec u ponedeljak igra prvo kolo USO protiv Dzumhura, doduse u vecernjem terminu.

Da je Fićko sutra u finalu Nolo ne bi ni igrao,
baš bedak za Krajinovića 


Jujuuu kako je Filip odigrao taj mec protiv Raonica, ono je bila poezija.... da [emoji17]
Link to comment
4 hours ago, Fakundo Sava said:

Da je Fićko sutra u finalu Nolo ne bi ni igrao,

baš bedak za Krajinovića 

 

Do daljneg Rafa ostaje najbolji Fićkov prijatelj.

Link to comment
Ne bi me oprali ni Dunav, ni Sava, ni Hjuston...Jel sam dobro cuo Viska? [emoji3]

Sad sam vratio...
Da, rekao je "... ni Dunav ni Sava... ...ni Hjuston"

Verovatno je mislio na Hudson [emoji16]

Sent from my SM-N950F using controlled substances

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Ma mozda i takticki da bi otisao da se sto pre odmori, jer i na tim konferencijama recimo onaj smutljivac Ben R. & co oduzimaju energiju (izmucise Azarenku danas sta misli o jucerasnjem bojkotu; i lepo kaze zena ne bih da odgovirim na to pitanje, ali ne vredi).
Videcemo sutra, a vec u ponedeljak igra prvo kolo USO protiv Dzumhura, doduse u vecernjem terminu.



Jujuuu kako je Filip odigrao taj mec protiv Raonica, ono je bila poezija.... da emoji17.png

 

Krenuo je vec nolov mrzitelj Kevin Mitchell da je pece na tihoj vatri.

 

Quote

Jo Konta and Victoria Azarenka plead ignorance over Naomi Osaka's protest

 

https://www.theguardian.com/sport/2020/aug/28/naomi-osaka-stresses-mertens-azarenka-final-cincinnati-open-konta

 

 

Link to comment
10 hours ago, Nesh said:

Ne bi me oprali ni Dunav, ni Sava, ni Hjuston...Jel sam dobro cuo Viska? :D

Pa šta bi ti hteo. Google kaže da postoji Hjuston reka u Lujzijani :D

 

Verovatno hteo reći Hudson, pa polupo malo lončiće. 

 

Link to comment

Vidim da je Nadal igrao samo tri puta protiv Bautiste (3:0), ne secam se njihovih meceva, bas me zanima kako bi to izgledalo danas na tvrdoj podlozi. Federer je vec penicilin prica, 9:0.

Djokovicu vec 12 mec protiv davitelja, daj boze da ga ne vidi do kraja karijere.

Link to comment
3 hours ago, Max Morlock said:


Sad sam vratio...
Da, rekao je "... ni Dunav ni Sava... ...ni Hjuston"

Verovatno je mislio na Hudson emoji16.png

Sent from my SM-N950F using controlled substances
 

"Mislio" je  preteshka rec u tom kontekstu, ne? 

Link to comment

Novak, Pospisil i Izner dali ostavke na funkcije u Savetu igraca i formuraju poseban sindikat 🤔
Pa jest da se u tom ATP svasta radi, da se igraci apsolutno nista ne pitaju, ali batali politicarenje, alooooo imas posla, da ne kazem misiju 🙄

 

 


Inace ovo sa bojkotom, tacnije Osakom, pa skandal da Peljom i Dilejnijem (dva igraca koji imaju zajednickog fizija, koji je navodno bio pozitivan, pa organizatori udaljili oba igraca, a onda se uspostavilo da test fizija nije bio tacan), samo ubrzao stvari. Da vidimo sta ce se sada desavati, ko ce se gde prikloniti, hoce li zene imati poseban sindikat, a i sta kaze onaj drugi cuveni dvojac 🤪

 

Edited by Jumanji
Link to comment



... sta kaze onaj drugi cuveni dvojac [emoji2957]
 


Šta će sad dvojac bez kormilara? [emoji1]

Ignorisaće ovo mogu da se kladim.

Sent from my SM-N950F using controlled substances


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...