Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

2 u 1, posle skoro 10 godina titula za Srbiju i odlicna priprema za AO. Oko 500 bodova vise sada ima Nadal i ako Nole odbrani AO a Nadal ispadne najkasnije u 1/4 bice prvi Nole posle AO.

Link to comment
7 minutes ago, Ras said:

Bujodrag, to je već rešeno.

 

 

 

 

Hajde neka od dama, bez ustručavanja! 

Arkadija, Duda, Jumanji...

Nemoj samo da Arkadija otvori :mellow: a i u Dudu nemam poverenje :D. Nek otvori Jumanji 

Link to comment
2 minutes ago, Max Morlock said:

 


Malo ponelo slavlje, a? emoji6.png

Sent from my SM-N950F using no brains...
 

 

Ja brate mislim da je Rafa bolja osoba i od Novaka i od Rodžera,mada nije toliko bitno,ali kada si već pitao...

Link to comment

Ono kad si car i mozes sve, i da poklanjas poene i da serviras bolje drugi, nego prvi, i da si osvojio ovo kada se niko nadao nije, jer ...jer si Bog Otac!

 

Niko stvarno ovo nije ocekivao, niti Ducijevu ovakvu igru na hardu, niti Viktorov reset, niti Novakovu top formu, niti sasavu dijasporu u ovolikom broju, ali ni izostanak Nadala iz dubla. No, bogami ni ovako sjajan turnir.

 

Svaka cast momci i Zimonji, bas mi se dopada kako on to vodi, pogotovu sada kada sam mogla da cujem sta prica.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Ja neću sigurno. Moje je da mračim. ;)

+1

A još i ne smem da gledam :D

 

Neka džumandži otvara.

 

Mene ne čudi što je Nadal odustao od dubla. Nije lako igrati odmah posle izgubljenog meča i još protiv istog protivnika :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...