Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Kad je majmun.
Mentalna dominacija my ass

Edit: ima pravde, bolji je prošao.

Sent from my SM-N950F using




+1

Motivacija možda, ali ako Nadal pobedi večeras sutra će Nole da shvati da je imao veliku šansu da pokaže ko je bio najbolji i ove godine. Ovako... navijamo za Danijela



Link to comment

Ovo je taj max njegov u ovom trenutku, i steta sto je opet i pored svega mogao sve da preokrene u svoju korist...ali i cinjenica da nije imao motiva i da ga nije zanimalo ocigledno da se izjednaci sa Fedom ovde po broju trofeja.

Zabrinjava neizvesnost za nastavak sledece sezone, e to je ono sto mu u ovim godinama nije nikako trebalo, ali protiv vise sile se ne moze. Kakav bedak.

Edit: ma kakav kraj, ima jos do njega.





Link to comment

Tim je bio bolji ali se ponudio Novaku sto ovaj nije iskoristio i pored ogromne prilike.

Novak nije na vrhu forme, videcemo da li ce se ikada vratiti u nju, ipak su tu vec godine. Nema vise toliko sigurnosti i ostrine u udarcu.

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ne razumem zašto je više puta tokom meča oterao Tima u ćošak, držao ga tamo 3-4 udarca i umesto da završi bekhend paralelom, on odigra opet na Tima koji osvoji direktan poen.

 

Ni meni to nije jasno, pretpostavljam da to mnogo lakše izgleda  kada gledaš na tv-u. :)

 

Edited by red star forever
Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

ma kakav kraj, ima jos do njega

Ma ne kraj kao kraj, nego kraj dominacije... i ne samo njegove, mislim da odlaze ove godine sva trojica u istoriju, ne bih se začudio da sve gs-ove uzmu tzv. klinci. Pod uslovom da se uopšte igraju...

Link to comment

Iz nekog razloga nije zeleo da mu posalje na fh verovatno se nadajuci da ce pritiskom na njegov bh on da pogresi. To je cest Novakova igra. Iako Novak vec duze ima problem kod bh paralele sto je bio jedan od glavnih razloga njegovog  uspeha i sada je to problem. Tim je danas vise lupao bh paralele.

Link to comment
Ma ne kraj kao kraj, nego kraj dominacije... i ne samo njegove, mislim da odlaze ove godine sva trojica u istoriju, ne bih se začudio da sve gs-ove uzmu tzv. klinci. Pod uslovom da se uopšte igraju...
Znam na koji kraj mislite, zasto bi bio kraj kraj na kraju....
Ali ne slazem se.

Recimo gledajuci pazljivo Tima, ima mnogo rupa u igri. Mogao je i morao na kraju Novak ovo da dobije veceras, a pri tome ne mislim samo na poslednji tb i 4:0.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...