Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

 

pazi ne mora da znaci. thiem je povredjen, medvedev je lud, zverev je nepredvidiv, cicipas mozda... rubljov neiskusan jos .

zavisi i od zreba

Smešno zvuči, ali živa istina :D

Link to comment




 
pazi ne mora da znaci. thiem je povredjen, medvedev je lud, zverev je nepredvidiv, cicipas mozda... rubljov neiskusan jos .
zavisi i od zreba


A Novak ne trenira i jos nema motiva.

Naravno, od pobrojanih razloga i tvojih i mojih, nista to ne mora da znaci kad tamo odredjenog dana izadju na teren, ali... u sustini znamo da nije tako. Ihhh kad je onomad sve potamanio, igrao onako superiorno i onda izasao Endiju na megdan, pa i prosle Zverevu -.-
Mislim da posle dugo vremena bas nista ne ocekujem.
Link to comment
47 minutes ago, Lancia said:

Medvedev i Rublev su najzanimljivije nove face. Jos i igraju dobar tenis.

 

Apsolutno.

I od svih tih novih imena, kada igraju protiv (našpanovanog) Nola, najviše se pribojavam Mede, koji u najboljem izdanju može dobiti bilo koga (na betonu, naravno). A Андрей , sa druge strane, ukoliko nastavi dobro da radi može baš mnogo da napravi u karijeri. 

Link to comment

Medvedev i Rubljov su dva sveta jos uvek. Prvi Rus mnogo kompletniji i bolji igrac, sa oba krila podjednako snazan, malo falinki ima u svojoj igri, izuzev glave, na betonu, ostale podloge su mu jos uvek veliki problem. Kako je igrao prosle godine, mogao je komotno sve da ih dobije da povezom na ocima, masina koja melje. Da li ce uci u neki kontinuitet, a vreme mu je, videcemo, sve zavisi od te psihe, no malo Rusa nema problem sa tom svojom "ludoscu".
Rubljov je strasno napredovao ove sezone, ali jos uvek nije ona vrhunska klasa, nisam sigurna da ce i biti, iako je mentalno neRus, stabilan i cvrst. Da ne bude zabune, svidja mi se kako igra, cesto navijam za njega, a mozda i omanem u predvidjanju njegove buducnosti, ipak je godinu dana i mladji od Mede.
Bice zanimljivo vrlo, jer trojka polako odlazi.
Za pocetak onaj deda da se penzionise, jer ne mogu da zamislim da ce nesto sada da igra (poceo pre neki dan sa treninzima).







  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Arkadija said:

Deda će , ako ništa drugo, da istrajava ma onom sopstvenom takmičenju, koje mu donodi brdo para, a i na Wimbledonu.

 

i olimpijada

Link to comment
45 minutes ago, Jumanji said:


Za pocetak onaj deda da se penzionise, jer ne mogu da zamislim da ce nesto sada da igra (poceo pre neki dan sa treninzima).

Izjavio da se priprema za AO i da nece u penziju "anytime soon" .

 

Mali off: Kako bi mi veliko zadovoljstvo cinilo imati drugarice s kojima se nadjes i pricas tenis i samo tenis @Jumanji@Arkadijaali mali ko valjda ima takvu privilegiju :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment




 
Mali off: Kako bi mi veliko zadovoljstvo cinilo imati drugarice s kojima se nadjes i pricas tenis i samo tenis [mention=12403]Jumanji[/mention][mention=1816]Arkadija[/mention]ali mali ko valjda ima takvu privilegiju :)


Samo sto ja pricam i o fudbalu [emoji3]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...