Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Quote

Da, jeste ovo jako tužan dan. Poštovani Amfilohije je bio veliki borac za pravoslavlje i neko ko je služio kao neka vrsta zvezde vodilje za srpski pravoslavni narod i Srpsku pravoslavnu crkvu u Crnoj Gori. Imao sam čast i radost da ga upoznam, provedem neko vreme blizu njega i osetim predivnu energiju koju je on posedovao. Iako fizički više nije živ, njegov duh će, siguran sam, biti prisutan dugi niz godinaMislim da mu toliko dugujemo da barem treba da se sećamo njega i da sa osmehom budemo zahvalni za sve ono što je uradio, pogotovo u poslednje vreme, koje je bilo jako turbulentno vreme u Crnoj Gori; naravno iz političkih razloga. Dosta velikih stvari se odlučivalo, pogotovo kada je crkva u pitanju. On je bio odvažan i hrabar i pokazao je narodu pravi primer kako treba da se čuva kulturno nasleđe i naša duhovna baština. Na tome mu veliko hvala

 

Link to comment
1 hour ago, vise lisica manje krpelja said:

Da stavr bude jos paradoksalnija: zAr nije Fed uoci 2019 london finals rekao da je to vise egzibicioni turnir te da se on I Djovak upravo sale na taj konto tj. da niko taj turnir ne uzima zaozbiljno?

 

Federer se onomad povukao iz finala u Londonu da bi posle par dana igrao Dejvis kup pa nikom ništa

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Šta je glupo u izjavi, zamisli da je spomenuo Amfilohija kao razlog :isuse:

 

 

Say no more

 

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=30&nav_id=1755984

 

"Jako tužan dan. Poštovani Amfilohije je bio veliki borac za pravoslavlje i neko ko je služio kao neka vrsta zvezde vodilje za srpski pravoslavni narod i Srpsku pravoslavnu crkvu u Crnoj Gori. Imao sam čast i radost da ga upoznam, provedem neko vreme blizu njega i osetim predivnu energiju koju je on posedovao. Iako fizički više nije živ, njegov duh će, siguran sam, biti prisutan dugi niz godina“, rekao je Đoković

Link to comment

Ali Amfilohije nije tazlog i to je bilo ocigledno. Jadan Visko, bas hteo da ga opravda ...nekako -.-

Za Viska i mene beneficiran radni staz, molim.

Najbolji teniser sveta kaže da mu se jednostavno nije igralo.
"I nije mi se igralo, da budem iskren. Nije toliko uticala tužna vest; jeste uticala, ali nije u tolikoj meri da zbog toga baš i ne mogu da igram. Ali, generalno mi se jednostavno nije igralo. Odradio sam ono što sam hteo da odradim i zbog čega sam došao. Jako čudan dan. Tako je kako je. Nastavljam dalje, okrećem novu stranicu. Sada ću malo biti sa porodicom, vraćam se u Srbiju i radujem se tome. Onda ću se dobro spremiti za London i pokušaću tamo da završim snažno i na najbolji mogući način".

Slazi nekad nesto majkovicu, samo cutis kada su povrede u pitanju. Slazi jbt, nije narod spreman za istinu. I nece nikad biti.






  • +1 1
Link to comment

Bože blagi koliko je ovo blamantno, zamišljam Rafu kako priča o nekom tamo kardinalu i valjam se od smijeha. Ako zna neko za nešto slično neka šibne slobodno link. 

  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, James Marshall said:

Bože blagi koliko je ovo blamantno, zamišljam Rafu kako priča o nekom tamo kardinalu i valjam se od smijeha. Ako zna neko za nešto slično neka šibne slobodno link. 


rafa je najboljem slučaju prosečno inteligentan lik koji nema mišljenje ni o čemu osim o tenisu 

Link to comment
24 minutes ago, Ros said:


rafa je najboljem slučaju prosečno inteligentan lik koji nema mišljenje ni o čemu osim o tenisu 

Gresis, Nadal ima itekako misljenje o svemu, na iznenadjenje mnogih veoma promisljeno i kriticko. U odnosu na Novaka, nebo i zemlja.

Link to comment

Meni moji Spanci (da naglasim navijaci Nadala) pricaju da se Rafa i te kako mesa u sve, pisala sam o tome vec, recimo kritikuje onog njihivog secera od premijera ...cccc Ima mizogene neke izjave, vec oko Katalonije klasika, itd
I da ga mnogi Spanci ne vole, navodno to sto mi pljujemo Novaka nije nista..E sad ne znam, mozda ovi sa Kanara bolje znaju wink.png



Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

Meni moji Spanci (da naglasim navijaci Nadala) pricaju da se Rafa i te kako mesa u sve, pisala sam o tome vec, recimo kritikuje onog njihivog secera od premijera ...cccc Ima mizogene neke izjave, vec oko Katalonije klasika, itd
I da ga mnogi Spanci ne vole, navodno to sto mi pljujemo Novaka nije nista..E sad ne znam, mozda ovi sa Kanara bolje znaju wink.png


 

Nadal je naglas rekao sve ono sto normalan svet misli, o narastanju separatizma na Balearima, o zakasneloj intervenciji vlasti kad je virus u pitanju, o sveopstoj politizaciji pandemije. Rafa nije voljen samo od strane pacenickog dela svojih sunarodnika, kakav je slucaj i kod Novaka. Uglavnom bez razloga. Naravno, ne voli ga puno ni onaj deo koji je za otcepljenje od Spanije, 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...