Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Jumanji said:

: )))
Kuku, sta ces da radis do posle Ng i prvih turnira, ako se budu igrali :(


to znam da traje dugo i sa tim sam ok. Par dana pred nastavak kreće groznica. veći mi je problem sta će biti kad kljako piramidas okači donji deo trenrerke na klin. trebaće neki jak metadon

Link to comment
5 minutes ago, Ros said:


to znam da traje dugo i sa tim sam ok. Par dana pred nastavak kreće groznica. veći mi je problem sta će biti kad kljako piramidas okači donji deo trenrerke na klin. trebaće neki jak metadon

Kljakavi nikada neće okačiti beli donji deo trenerke na klin, eventualno svetlo plavi.

Link to comment

Crni nema bas visoko misljenje o Ruskom medjedu zbog nekih desavanja na atp kupu, tako da ima i taj "faktor", fwiw.

Edited by vise lisica manje krpelja
Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Kljakavi nikada neće okačiti beli donji deo trenerke na klin, eventualno svetlo plavi.

 

valjda ce nekad i jeleni dodijati da nema muza :D

  • Haha 1
Link to comment

Koliko znam Jelena je uvek imala stila, sad je nesto je nema puno na tribinama pa ne obracam paznju, ali Novak sa ovim trenerkama u poslednje vreme, vazda neobrijan, hmmm nesto hoce da nam poruci... mozda da mu fali zena pored.

Ne pamtim kada je njegova polovina/grupa startovala prva, kakvi gmazovi.

Link to comment

Sinner osvojio prvi turnir u karijeri za razliku od Pospisila koji gubi treće finale. Najmlađi italijan osvajač turnira posle super RG i prošlogodišnjeg proboja u top 100.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...