Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Debeli odigrao najbolju tekmu sezone. sto znaci da ce veceras natrag u lazy mode... a koliko god groteskno zvucalo, Will Barton je najbolji igrac Denvera ove sezone :s

Link to comment

https://www.nba.com/article/2019/12/28/holiday-brothers-nba-record-same-game

ako ikad iko bude ucestvovao u nekom kvizu pa mu ovo zatreba

 

Quote

"It took just seven minutes and 47 seconds for the Holiday brothers to make NBA history on Saturday, as Aaron started for Indiana, Jrue started for the Pelicans and then Justin checked in off the bench for the Pacers. That substitution made them the first trio of siblings to play in the same NBA game."

 

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Meni je baš alpha dog, fale takvi danas u NBA.

 

Ako je alpha, nek' pokaže na Kavaiju npr. Pun mi je ćošak preplaćenih, precenjenih, pa još lajavaca. Kažeš "danas", šta misliš kako bi ga, tako zajebanog, dočekao MJ, ili BB Pistonsi?

Edited by zorglub
Link to comment

Besmisleno je da se razmišlja kako bi bilo kad bi samo bio premešten u njihovo vreme, jer treba uzeti u obzir da bi mu celokupna karijera tekla drugačije, tj. razvijao bi se i igrao u drugačijim uslovima od prvog dana. Svakako mi deluje kao lik koji bi mogao dobro da pliva devedesetih, imam utisak da mu je mozak takav.

Edited by napadaj
Link to comment

hild je bog kosarke

kapiram da bi lako mogao biti mvp

ako u nekom trenutku ode igrati u kinu ili filipine :fantom:

 

bazen jebeni ne moze da pogodi, ali to ga ni malo ne sputava da pripali svaki put kad mu lopta dodje u ruke

volton sebe moze spasiti samo ako budalu zalepi za klupu

dzejms bi bio ako ne bolji, a ono manje stetan po ekipu sigurno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...