Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

6 hours ago, Fins fleet said:

Kako ti je tacno sumnjiv Bogdan? Tj ako ti je on sumnjiv onda su po defaultu sumnjivi I Bucksi, jer ako je on pregovarao morao je sa nekim da pregovara.

 

Pa Bucks su morali kontaktirati Kingse da obave pregovore oko trejda, kad su to dogovorili samim tim su dobili i odobrenje da pregovaraju sa Bogdanom.

E sad, ne znam kako NBA kalendar inače funkcioniše ali ovo da počne league year ali ne počne i free agency je skroz debilno, pa je moguće da je previd nastao zbog toga i da zbog toga mogu dobiti dobrobit sumnje.

Moguće je da su ispali totalni amateri i ako jesu snosiće posledice, ali verovatnije je da je tu sve bilo dogovoreno ispod tezge i da se čekalo da prođe taj rok da se može ozvaničiti. Ali neko je dojavio ovima iz medija? Ko ima najveći motiv da to uradi? Pa sad je očigledno da je to TeamBogdan. Pogotovo što su oni sad izašli sa tom pričom  "nismo ništa ni dogovorili s Bucksima, nemamo pojma ko su ovi ljudi i šta žele, mi smo RFA".

A jbg ako ćemo realno, a realno ćemo, Bogdanu je ovim upala sikira u med. Zato me uopšte ne bi čudilo da su njegovi zakuvali ceo problem i zato su mi oni najsumnjiviji.

Link to comment

A sta ako je Bogdan pricao sa Janisom koji mu je rekao da ce da napusti Milvoki prvom prilikom. Onda bi imalo smisla da Bogdan uzme bolji ugovor jer ce tim opet biti krs.

A i bez Bogdana, Janis moze da trazi trejd a da ne dobije previse negativne reakcije od javnosti

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Polako, pitanje je da li je Bogdan uopste odbio Bakse ili je to narativ da bi se izbegle pizdarije sa ligom, mislim da bi sve tri strane bile zadovoljne tim trejdom.

Zrtveno jagnje u celoj prici je Iljasova koji je ostao bez poslednje negarantovane godine ugovora. Baksi nisu hteli da iskoriste opciju, a Kingsi bi, pa mozda hteli mozda ne, ko zna.

 

bez ilyasove trejd ne moze da bude realizovan. a bogdanu ne mogu ponuditi ugovor kao fa jer nemaju para.

Link to comment

Da, ali Iljasova i dalje moze da potpise novi ugovor sa Baksima i onda bude ukljucen u trejd, i to mozda po cifri koja vise odgovara Kingsima. Realno on ako izvuce 7M od nekoga u ligi da se sutira u dupe od srece.

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

 

E sad, ne znam kako NBA kalendar inače funkcioniše ali ovo da počne league year ali ne počne i free agency je skroz debilno, pa je moguće da je previd nastao zbog toga i da zbog toga mogu dobiti dobrobit sumnje.

"Nisu znali"? Ti se zajebavas?

 

Vidi, MIlwaukee kao fransiza je simpa, tim je simpa i i ja sam se radovao sto ce Bogdan otici tamo i imati realne sanse za titulu. No ovo je tampering ko vrata, nema tu sta. Mogu oni da pregovaraju sa Sac, ne mogu sa njim i tacka, kao sto ne moze ni Atlanta.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Tempering ko vrataTM...jer su požurili 2 dana? :D Tehnički to jeste tempering, ali nema potrebe da dramimo

Bucksi u tom trenutku imaju dogovoren trade, nisu oni ništa morali da forsiraju i požuruju i da se plaše da će neko da im mazne igrača. Ne dobijaju nikakvu prednost u odnosu na ostatak lige, Kingsi znaju šta se dešava, sve je bilo pitanje tehnikalija i zato kažem da je moguće da su napravili previd zato što free agency nije počeo odmah na startu sezone. 

 

i ajde da sačekamo da vidimo šta se tu ustvari desilo. Kao što Boganovi kažu nemamo mi pojma, nismo mi ni na šta pristali, tako nešto slično mogu i Bucksi da kažu.

Link to comment
“(Robert Woodard’s) defensive ability at 6’7” with a 7’2” wingspan is real. That dude can slide his feet like crazy... I would have taken him over Zeke Nnaji for sure.” -
Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...