Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ono sto smo pisali za all nba

videh vest negde da je simons na osnovu toga sto je upao u 3 petorku dobio onaj "bonus" odnosno veci procenat sc, ne znam sta su tacni izrazi za to, za ugovor koji ima potpisan sa filom

 

pisem to jer je upravo on uz vestbruka upao sa manje glasova na osnovu pozicije

prilicno im je bzvz sve to (malo vazi izbor po pozicijama, malo ne) ponajvise zbog toga

Edited by pbg12345
Link to comment

Ključ odbrane na Jokiću je u Jokićevom procentu za 3p. Ako on bude nastavio i protiv Lejkersa da šutira za 3 kao što je protiv Jute i Klipersa, on je neodbranjiv. Mogu da probaju sa svetim Petrom lično. To ne znači da će Denver da dobije seriju ali znači da ima jako dobru šansu. Naravno da je AD na 5 pravo rešenje i rešenje koje bi Vogel koristio 40min po meču da uvređena sisica želi da igra peticu. To uopšte nije pitanje da li je bolje, naravno da je bolje. Denver mora da iskoristi ove utakmice gde će dotični početi na 4 i da se popiša po ovoj dvojici na ovom forumu najprecenjenijih igrača ikada i po AD-ovoj pomoći takođe. Pa onda kad majstor pređe da igra na 5, onda možemo razgovarati. 

  • +1 1
Link to comment

Ako je AD na 5 najbolje resenje za LAL (mislim da je svakako razumno da 4. cetvrtinu ide na 5), onda su toga svesni i Vogel i LBJ...tako da koliko god AD gotivio da igra na 4, ne sumnjam da ova dvojica imaju laverage da ga ubede da radi ono sto je najbolje za tim

Link to comment
12 hours ago, omiljeni said:

A sad već naša tradicionalna rubrika Never Forget

kad su igrači, sudija, publika, svi bili u slomo, ceo svet u slomo, a jedino Lebron na fast forward:

 

How%20are%20basketball%20and%20volleybal

Bio je sprema da ga blokira i sa druge strane kosa da je ovaj kojim slucajem pokusao da prodje ispod. Impresivno.

Edited by borris_
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Uf, popiti kafu ili ne

ako zaspis sad, nema ti budjenja pre 3. 1/4...ako i tad

 

gledam na NBA TV dokumentarac o sampionskoj generaciji Bostona pod Riversom...ne znam da li ga sprdaju il' sta

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...