Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

super basket zahvaljujuci foksovoj povredi. bogdan moze da bude ozbiljna zivotinja kad hoce. hild umalo da bude ona krava muzara sto ritne i prospe posudu sa mlekom.

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

pobedi sakramento!! opaka utakmica. hild ne moze da promasi, bogdan odlican. posle onog smora.

 

Da nisam odgledao ovo da se dezinfikujem, imao bih problema da spavam.

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

super basket zahvaljujuci foksovoj povredi. bogdan moze da bude ozbiljna zivotinja kad hoce. hild umalo da bude ona krava muzara sto ritne i prospe posudu sa mlekom.

+1

 

Auuuu celu vecnost je bila na obrucu ....

Link to comment

uff sto mi puno srce :D

super su kingsi

nemaju top klasu ali su sjajnna ekipa

jako lep niz, posle onih prvih 5 i to bez dva jako bitna igraca

protiv finiksa jako bitna tekma, dobro je sto imaju dva dana odmora

 

i da, jaaako ce se sjebati ako ne nadju nacin da zadrze bogdana

klasa su fox i badi, ali i bogdan ima nesto svoje, sto ovi nemaju i to ce i biti tesko nadoknaditi ako ode

 

bjelica vezivno tkivo svojom inteligecijom

da na njegovom mestu imaju (jos) jednu 4ku sa jakimvertikalom a u celosti istih kvaliteta kao bjelica bili bi osetno slabija ekipa

 

uopste, deluje kao da su odradili najvaznije i "poslozili" se kao ekipa

divljanje na obe strane je osetno smajeno

a timski duh ozbiljno raste

Link to comment
8 minutes ago, bradilko said:

pobedi sakramento!! opaka utakmica. hild ne moze da promasi, bogdan odlican. posle onog smora.

klasican nba cirkus bez odbrana u odnosu na kosarkasku poslasticu u vidu 1 derbija :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

uff sto mi puno srce :D

super su kingsi

nemaju top klasu ali su sjajnna ekipa

jako lep niz, posle onih prvih 5 i to bez dva jako bitna igraca

protiv finiksa jako bitna tekma, dobro je sto imaju dva dana odmora

 

i da, jaaako ce se sjebati ako ne nadju nacin da zadrze bogdana

klasa su fox i badi, ali i bogdan ima nesto svoje, sto ovi nemaju i to ce i biti tesko nadoknaditi ako ode

 

bjelica vezivno tkivo svojom inteligecijom

da na njegovom mestu imaju (jos) jednu 4ku sa jakimvertikalom a u celosti istih kvaliteta kao bjelica bili bi osetno slabija ekipa

 

uopste, deluje kao da su odradili najvaznije i "poslozili" se kao ekipa

divljanje na obe strane je osetno smajeno

a timski duh ozbiljno raste

 

Slazem se sa ovim, ali videcemo sto se tice divljanja kad se vrate i Bagli i Fox..pa jos u istu petorku...Ali dobro valjda ce i tu da se nadje neki balans.

Steta samo sto malo bolje nisu otisle pare na free agente... Ariza + Co Jo + Dedmon... jbg bas. Dok je Holms opasna kradja i veliki pogodak a za najmanje para! Ne znam kakva su pravila ali ja bi mu vec produzivao ugovor.

PS. Wolton upravo na kzs ne moze da nadje reci kolko je Bjelica dobar

PS.2. Je l ona lopta jos na obrucu :D

Link to comment
12 minutes ago, ToniAdams said:

super basket zahvaljujuci foksovoj povredi. bogdan moze da bude ozbiljna zivotinja kad hoce. hild umalo da bude ona krava muzara sto ritne i prospe posudu sa mlekom.

 

10 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

+1

 

Auuuu celu vecnost je bila na obrucu ....

deluje, ali ipak nije (samo) to

 

bolji su oni naravno ekipa sa foxom, ali imaju , odnosno nadam se imali su, sasvim ocekivan problem da se "posloze"

ume fox itekako da zabrljavi i da mnogo im znaci b&b iq, ali daleko od toga da se on ne moze obuzdati

 

uostalom i cela ova serija pobeda i daleko boljih igara je krenula dok je on jos bio zdrav

 

nemaju oni (jos uvek) onaj vrhunski kvalitet niti iskkustva da u serijama dobijaju najbolje

ali imaju ozbiljnu dubinu i sasvim finu raznovrsnost i energiju, da ako timski kliknu,mogu napraviti bas fin rezultat u regularnom  delu

 

ja i dalje verujem da su oni i ispred minesote i ispred dalasa

a i ispred finiksa, koji im je nekako u mojim ocima trenutno najveci rival (u smislu da imaju odredjenih slicnosti i da je zanimljivo pratiti uporedni napredak te dve ekipe)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...