Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ok, znači prvi tim Lejkersa je zatvarao utakmicu protiv Bol Bola, PJ Doziera, Plamlija i dobio ih trojkom u poslednjoj sekundi. Davis i James igrali po 38 minuta.

 

I love this game!

Link to comment

Ne razumem, navodno Oklahoma i Juta namerno gube da bi bili sesti i isli na Denver ali Denver uopste nije siguran treci, lako bi mogli da padnu na 4. i onda ovima propadose namestaljke.

Link to comment

Oklahoma ne gubi namerno, Juta svakako zeli da izbegne Hjuston koji ih je rejpovao dve godine zaredom. Odlucivace dosta sledeca utakmica Denvera protiv Klipersa.

Link to comment

Denver je dobio Utah nakon sto je Jokic spavao poluvreme... dobili su ih u Utah bez Garrisa, Bartona, MPJ, Millsapa, Grant, Plumleeja. sa 7 igraca, sutirajuci trojke ispod 25%... ja ne znam zasto bi Utah prizeljkivala Denver jer Gobert ne moze nista Debelom Somborcu. ovaj ga je snimio i poslednjih par tekmi se zajebava sa njim

Link to comment

Juta je bila problem dok je tamo bio Fejvors, pošto je stalno udvajao Jokića sa Goberom. Sam Rudi mu ne može ništa, debeli ga je natrpao u poslednje tri utakmice, a Denver je pobedio u sve tri.

Link to comment

i ja da sam juta pre bih igrao protiv denvera nego protiv houstona koji ih samara kurcem vec godinama, i clippersa koji su najjaci u ligi. stavise, mislim da su im sanse sasvim dobre. predvidjam da denver nece igrati bolje ako bude kompletan, nikad ne igraju. 

Edited by Joe D
Link to comment

Denver je cini se u situaciji gde mu odgovara svaki matchup u prvom kolu sem da idu na Dalas...na Hjuston, i LA timove ne mogu valjda vise ni teoretski

Link to comment
14 hours ago, J.R. Cash said:

Da Portland izgubi jednu ili Memfis obe, posto je ocigledno da ce Finiks dobiti sve do kraja. Fila ce na njih izaci s jos tanjim timom nego sto je izasao OKC, a delovalo je da je to nemoguce. Embiid i Richardson su out, Tobi i Horford upitni. Dalas danas bez Doncica i Porzingisa, sutra na Portland verovatno s njima. 

 

Ovo je potpuno obesmisljeno takmicenje. Krnes stotine miliona dolara i napravis ovakav raspored.

 

zvucis kao da su sunsi sve ove pobede ostvarili protiv g-ligaskih ekipa (pobedili npr. dallas, clipperse, indianu i miami fair and square).

 

i nema potrebe da se tresu gace od bednog phoenixa.

Link to comment

realno, sunsi igraju stvarno odlicno, sigurno najbolju kosarku od 2013/14, sezone kad s 50 pobeda nisu usli u playoff. mislim da je buducnost ovog tima svetla...

 

bila bi steta da raspali memphis ode na klanje u LA. Portland protiv Phoenixa u play-inu, to bi bio zanimljiv matchup.

Link to comment
50 minutes ago, Sundance Kid said:

realno, sunsi igraju stvarno odlicno, sigurno najbolju kosarku od 2013/14, sezone kad s 50 pobeda nisu usli u playoff. mislim da je buducnost ovog tima svetla...

 

bila bi steta da raspali memphis ode na klanje u LA. Portland protiv Phoenixa u play-inu, to bi bio zanimljiv matchup.

 

ko da sunsi ne bi otišli na klanje :sleep: tu jedino blazersi mogu da namuče lebrona, a i njima su 2 pobede plafon. zato lakersi ispadaju u drugoj rundi ko god da im dođe, mmw.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...