Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

5 minutes ago, 189- said:

westbrook, cp3, wall i conley nema sanse da dobiju pedalu kada bi do ovoga doslo. a nisam siguran ni za griffina. ostali mozda a pogotovo batum. 

 

Ja bih voleo kada bi Kevin Love bio amnestiran, posto mi deluje kao idealan fit uz Irvinga i Durenta :D

Mada mi je prva zelja neki trejd pomocu kojeg bi u Bruklin stigao Bradley Beal, nesto tipa Dinwiddie+LeVert+Allen+pikovi.

Link to comment
54 minutes ago, Mil@n said:

Jedan nepopularan utisak: Pipen mi ne deluje kao preterano inteligentan lik. Što po načinu kako priča, vokabularu, što po potezima kroz karijeru.

 

kojim potezima kroz karijeru?

 

Link to comment

Pa taj prvi ugovor koji je stvarno poprilično glup potez, koliki god da je podpisao, namirio bi celu porodicu. 

 

Kada protiv Njujorka nije hteo da uđe da igra, pa sada kaže "to je jedan od poteza koji bi voleo da se nije desio, ali da me pitate opet, uradio bi isto" :wacko:

 

Ajde to napušavanje Krausa, prozivanje, vređanje u svim prilikama na stranu. 

 

Nešto sam verovatno zaboravio.

 

Ne sumnjam da je bio dobar saigrač, svi ga hvale u tom smislu, ali i po X intervjua koje sam gledao sa njim nekako mi deluje neelokventno i površno, nikakva dublja analiza, dublja misao.

Link to comment

Meni poslije ovog serijala više djeluje kao nesigurno seljače. 

Opet, gledam i Džordana, nije baš da se i on proslavio nekim dubljim uvidima, što reče ansver, iznenađujuće puno se vrti oko toga "e onda me taj iznervirao, šta on mene kao može da čuva, pa sam odlučio da ga jebem dok mu oči ne ispadnu" i tim nekim anegdotama, nije baš da me uvjerio da je najpametniji lik u razredu. 

Ok, skapirali smo da je lik imao nevjerovatan poriv za pobjedom, to mi je nekako ideja nosilja ovog serijala, a ta priča o ekskluzivnim snimcima iz posljednje sezone samo navlakuša. 

Možda je trebalo da serijal nazovu "Drive" :fantom:

 

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

Pa taj prvi ugovor koji je stvarno poprilično glup potez, koliki god da je podpisao, namirio bi celu porodicu. 

 

Kada protiv Njujorka nije hteo da uđe da igra, pa sada kaže "to je jedan od poteza koji bi voleo da se nije desio, ali da me pitate opet, uradio bi isto" :wacko:

 

Ajde to napušavanje Krausa, prozivanje, vređanje u svim prilikama na stranu. 

 

Nešto sam verovatno zaboravio.

 

Ne sumnjam da je bio dobar saigrač, svi ga hvale u tom smislu, ali i po X intervjua koje sam gledao sa njim nekako mi deluje neelokventno i površno, nikakva dublja analiza, dublja misao.

Pipen je valjda i posle karijere bankrotirao ili tako nesto, posto ga je neko zajebao za investiranje novca.

Link to comment

Pipen jeste izgubio mnogo para, plus se razveo, pa je ženi otišlo dosta. Em je imao glupe odluke, em je imao savetnika koji je završio u zatvoru. Zato sad sedi u studiju ESPN-a i priča o glupim temama.

 

 

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Meni poslije ovog serijala više djeluje kao nesigurno seljače. 

Opet, gledam i Džordana, nije baš da se i on proslavio nekim dubljim uvidima, što reče ansver, iznenađujuće puno se vrti oko toga "e onda me taj iznervirao, šta on mene kao može da čuva, pa sam odlučio da ga jebem dok mu oči ne ispadnu" i tim nekim anegdotama, nije baš da me uvjerio da je najpametniji lik u razredu. 

Ok, skapirali smo da je lik imao nevjerovatan poriv za pobjedom, to mi je nekako ideja nosilja ovog serijala, a ta priča o ekskluzivnim snimcima iz posljednje sezone samo navlakuša. 

Možda je trebalo da serijal nazovu "Drive" :fantom:

 

 

Meni je to baš ok, što sa 57 godina ima isti taj "jebaću vam kevu svima" poriv i što se vidi da sa istim žarom priča o tim stvarima par decenija kasnije. Ok mi je jer je ta osobina ono što ga je učinilo tim što je postao, ubedljivo najbolji basketaš ikada. Naravno, pored nenormalnog samopouzdanja u sebe koje je imao i košarkašog talenta i moći da sve te "pretnje" i "dugove" konkurentima i svima redom - odradi i na terenu. 

 

Sa druge strane, kad možeš svako veče da daš, i daješ, 30+, svakome ko izađe na parket, verovatno ti treba i dodatna motivacija i nešto da te pogura, pa je verovatno i to razlog što  je tih priča toliko, doduše, i kada si ubedljivi goat, svako bi da se odmeri sa tobom pa mu je i to išlo u prilog. 

Link to comment

Napisao sam tri, četiri odgovora na različite teze ali kapiram pošto si ti tinejdž fan girl da ću samo da raspirujem raspravu gdje nećemo doći ni do čega pametnog :lolol: pa sam odustao

Ono, sa 57 godina i titulom najvećeg i dalje onoliko mrziti nebitnog Ajzeu Tomasa, iskreno, ne bih volio da imam nešto sa takvim likom, ona scena kad se kocka sa likovima iz obezbjeđenja mi govori da tu ima neke (para)psihopatologije 

Link to comment
35 minutes ago, James Marshall said:

Napisao sam tri, četiri odgovora na različite teze ali kapiram pošto si ti tinejdž fan girl da ću samo da raspirujem raspravu gdje nećemo doći ni do čega pametnog :lolol: pa sam odustao

Ono, sa 57 godina i titulom najvećeg i dalje onoliko mrziti nebitnog Ajzeu Tomasa, iskreno, ne bih volio da imam nešto sa takvim likom, ona scena kad se kocka sa likovima iz obezbjeđenja mi govori da tu ima neke (para)psihopatologije 

:rolleyes:

okrutan si

rasplakace nam se milanche

Link to comment

A ja mislim da to ni on ne krije, a i donekle ga kapiram, samo što ja veličam neke druge idole iz vremena svoje mladosti, više muzičke :D

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Napisao sam tri, četiri odgovora na različite teze ali kapiram pošto si ti tinejdž fan girl da ću samo da raspirujem raspravu gdje nećemo doći ni do čega pametnog :lolol: pa sam odustao

Ono, sa 57 godina i titulom najvećeg i dalje onoliko mrziti nebitnog Ajzeu Tomasa, iskreno, ne bih volio da imam nešto sa takvim likom, ona scena kad se kocka sa likovima iz obezbjeđenja mi govori da tu ima neke (para)psihopatologije 

 

Odmah da razjasnimo, da li sam fan boy? Hell yeah, tako da bez brige.

 

Ali nisam idiot, tako da slobodno iznesi svoje teze, ne bih ga branio ni za šta za šta ne mislim da treba. Npr, ono svo izdrkavanje sa Kukočem na olimpijadi mi je totalno bespotrebno. Napenaliti se na lika ni krivog ni dužnog.

Što se tiče pistonsa, da su tebe mlatili ko njega, a možda skratili za prsten ili dva, i ti bi ga mrzeo verovatno isto toliko. To što sa toliko žara govori o stvarima koje su bile pre 30 godina - od mene samo plus, samo govori koliko mu je stalo i dan danas do onoga što je bio i do onoga što je voleo. Ako je neko bio govnar a znamo da Ajzea jeste, ne vidim problem da se to kaže i posle 30 godina. A poseban naklon što je rekao asshole. Evo: :hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...