Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

27 minutes ago, Mos said:

Dalas dao pika druge runde za Willy Cauley-Steina. Nista mi se ne svidja da im on bude startni centar ali verovatno je daj sta das posle povrede Powella. 

To i ja mislim - inace je tragicno sto nista bolje nije moglo da se 'nadje' na trzistu.

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

A jeste li izvalili da je sinoc Russ postigao 45 poena, bez sutnute trojke :D
Dok je Brada imao samo 12pts, 0/6 za 3

prestao je na poslednjih nekoliko u potpunosti sutirati za tri

posto sutira ocajno, a vec neko vreme mu se prikljcio harden, pa kad pripale 20 trojki a pogode 3 ili 4 i nije najbolji put ka pobedi

harden u januaru ima 25% za tri na 11,5 pokusaja :rolleyes:

sinoc je istina bio i nesto povredjen

 

srecom, pa ih bacanja sluze :fantom:

Link to comment
9 hours ago, omiljeni said:

Zion uopšte nije debo nego su ovi oko njega anoreksični štiglići

da je u NFL i igra sa pravim profi sportistima skroz bi se uklopio :fantom:

Jok, nema ni 15 kg viska

Link to comment
9 hours ago, iDemo said:

To i ja mislim - inace je tragicno sto nista bolje nije moglo da se 'nadje' na trzistu.

 

Pa ima dosta boljih centara u trejd blokovima, Kevin Lov, Dramond, cak je i Stiven Adams opcija za trejd, samo Dalas izgleda nije hteo da se otvori. 

 

2 hours ago, iDemo said:

Al' zato 2x finals MVP, ne? 

 

Ma da, nisam verovao za ovo kad sam procitao, jurio sam strane izvore za potvrdu. Potpuno nadrealna cinjenica.

Link to comment

To, Nephew nikada nije bio poznat po asistencijama, evo nijedne ne mogu da se setim bez traženja po Tjubu. Lik stalno igra izolacije, pas igra ga ne zanima mnogo. Pre ove utakmice mu je rekord bio 9 asistencija, u petoj utakmici finala istoka prošle godine.

Link to comment

Ok, da, ako bacis pogled na statistiku stvari su dosta jasnije :) ali na prvu loptu, all-round igrac, veciti all-star, zver u odbrani zver u napadu, MVP finals...da jbe oca, jednom bi morao da mu se omakne TD, pogotovo u Sparsima bre, tamo ni ne moras biti dobar dodavac, treba samo da ispratis sistem koji ti Pop nacrta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...