Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

25 minutes ago, uini said:

da, atmosfera, tj fotografija i vajb su zapravo nastavak onog najnovijeg betmena od pre par godina.

ja sam doduse grdno popizdija na finale tog filma, pa mi u tom smislu nisu ni neka narocita ocekivanja od serije

 

ne ocekujem bog zna sta cak i od ovog jokera koji krece danas

mozda sam samo betmen-pesimista postao :lol:

 

Joaquinov Joker je bio sranje i prvi deo, nastavak sa Lady Gagom samo može da dovede do pojačane dijareje. Pingvin mi deluje da su pilot snimili ranije i sa većim budžetom pa je ostatak serijala sklepan naknadno, čak i Ferel deluje sad mršavije u odnosu na pilot, kao da je prošlo prilično vremena izmedju. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Da, Joker je kao autonomno delo verovatno nepotreban i suvišan, kao ekstenzija Betmena je vrlo promišljeno i kreativno ostvarenje.

 

Nisam ni znao da ima nastavak :isuse:

Edited by kralj
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

Nisam ni znao da ima nastavak :isuse:

 

pa ostao je ocigledni cliffhanger u prvom filmu. ide to u tri, da se izrazim plejof recnikom

Link to comment

pri čemu lady gaga uopšte nije problem filma, sasvim korektno je obavila svoj deo.

film je preambiciozno zagrizao više nego što ima smisla da se sažvaće ali ne sumnjam da će se dugo špekulisati o tome šta je sve mogao biti. nije dobro ispalo svakako.

 

 

btw, pingvin treća epizoda je okej. ili sam na centrifugi posle jokera od juče 

Link to comment

Joker je jedini film koji sam uz povremeno hrkanje kompletno prespavao u bioskopu posle prvih 10 minuta dosade.

 

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, uini said:

btw, pingvin treća epizoda je okej. ili sam na centrifugi posle jokera od juče 


meni kida. oswald je takva bitanga da je nemoguće da ti ne bude fascinantan. 

  • +1 1
Link to comment
On 7. 10. 2024. at 18:24, uini said:

btw, pingvin treća epizoda je okej. ili sam na centrifugi posle jokera od juče

 

Meni centripetala, gledam Sopranose pa mi treća epizoda kao loš vic. 

 

Doduše mnogo toga izgleda kao loš vic pored njih. Kakav majstorluk od prve sezone i kakav je bog otac Silvio Dante. 

Samo ona scena negde na pola sata prve epizode kad sede u baru Toni, Heš, Kristofer sam gledao nekoliko puta, majstor rasvete 12/10

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...