Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

danemore, mara iz istauna, 1883, damin gambit

 

pa i ova time koju sam pomenuo na omiljenim serijama(glup naziv za topik trebao bi da se preumenuje)

Link to comment

meni se north water i nije nesto svideo, farelov karakter je uzasan, a pored nemalo sekvenci fontrirovskog maltretiranje gledalaca, ono sto mi je najvise zasmetalo na kraju price je bilo sta je poenta iste?

 

serija me inace podsetila u mnogo cemu na prvu sezonu terror (da, po simmonsu) od pre par godina, a koja mi je ostavila mnogo bolji utisak.

  • +1 4
Link to comment

nije nužda da krimi priče imaju poentu u smislu nekog zaključka, poruke. u žanru je bitnija priča, napetost, neizvesnost, obrt u priči

meni nije smetao nedostatak poente, i da liči na teror, objekti priče su slični, s i lokaliteti

 

nije da ulazi na top listu, al je fina zabava

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima, poslednje 2 sezone sam gledao, onako, jer se mora. Ali generalno ostavila je jako dobar utisak. Poslednja epizoda podsetila me na poslednju epizodu 6 feet under, moju najomiljeniju seriju svih vremena. Praktično, proživeo sam njihovih 11 godina za kratak period, ne može to bez posledica. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...