Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, mraki said:

The Jinx ima sezonu 2 :unsure:

 

Video, gorim da vidim šta tu ima :D

 

Neću ništa da znam, samo ću da pustim i da se prepustim.. 

  • +1 1
Link to comment

Conan O'Brien Must Go.

 

Solidno zabavno, barem ove četiri epizode što za sada ima. Sa sve Werner Herzog uvodom :cool:

 

Bourdain koncept, Conan zajebancija.

Link to comment

Nece biti jos epizoda, to je nazalost sve. Ako nisi gledao stara putovanja,  preporucam Italiju Konan i Dzordan Slanski. 

Link to comment
On 28. 4. 2024. at 14:03, mraki said:

Bojim se da nema ništa posebno, ni blizu prvoj sezoni.

Pritom je lik umro pre dve godine.

 

Odgledao sam prvu i zanimljivo je.

 

Nažalost, samo dve izašle, tako da ne pipam dok se sve ne završi.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
16 hours ago, Jeremija said:

 

 

:blink:

Šta je svrha ovoga, sem očiglednog, enormnog profita za max?

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

 

:blink:

Šta je svrha ovoga, sem očiglednog, enormnog profita za max?

 

 

Šta je znam, generalno nikad nisam bio veliki fan ni literarnog opusa, svidela mi se Lynch-ova adaptaciija, žao mi je što Jodorowsky i pored silnih ulaganja nije uspeo da ekranizuje svoju viziju, i to je to.

 

Ali, iako je Brian Herbert pisac skromnog potencijala, ako prilikom adaptiranja uspeju da ga dobrim delom "zaobidju", možda i bude nešto od ovoga.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 16. 5. 2024. at 9:24, Arkadija said:

 

:blink:

Šta je svrha ovoga, sem očiglednog, enormnog profita za max?


Ovo je dobra prilika da detaljnije prikažu svet Dune univerzuma i sve sprege moći - esnaf, veštice i landsrad pre svega, jer za to prosto nije bilo vremena u filmu. Da li im je to ideja i da li će uspeti - ne znam, brine malo što je po nazivu serije glavni fokus na Bene Geseritu koji je zapravo i najbolje objašnjen u filmovima od pomenuta tri.

Link to comment

Tokyo Vice je fina serijica, zanimljiv setting i odlican kasting, ima naivnih momenata, ali pruza zadovoljavajucu kolicinu zabave. Druga sezona bolja, polako je privodim kraju. Nadam se da su korektno zaokruzili sve, bez cliffhangera i loose end-ova kao na kraju prve, kad sam bio na ivici da odustanem od daljeg gledanja.

 

Sledeci na red dolazi Barry ili Euphoria, javljajte sta vise valja ili manje ne valja :fantom: 

 

Btw, nakon ove Max tranzicije iz nekog razloga mi Samsung tv aplikacija vise ne nudi srpske titlove, dok u browseru i na telefonu uredno rade...

  • +1 1
Link to comment

Euphoria je vrhunska, Barry je dosta drugačiji žanrovski, a boga mi, i po kvalitetu u odnosu na Euforiju. Krenuo je kao solidna komedija sa Bil Hejderom, završio se u pitaj boga kom žanru. Ali nije loš, solidna vožnja.

  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, FPLS said:

nakon ove Max tranzicije iz nekog razloga mi Samsung tv aplikacija vise ne nudi srpske titlove, dok u browseru i na telefonu uredno rade...

Ili ubacuje po difoltu češki audio. A na tabletu ne radi. Bukvalno se nešto sjebalo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...