Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

btw, gde je [mention=12403]Jumanji[/mention]
nedostaješ devojko [emoji4]
Tu sam draga [emoji4]

Gledala sam sinoc ono devojce protiv mati-kraljice. Bila bas ono sa cime se mater tesko nosi poslednjih godina izuzetno efikasna i precizna, uz linije po coskivima, brza, u odlicnim ritmu, pa ti majko trci. Ima Serena problem sa kretanjem odavno, vuce i neke povrede, ali hvala joj sto nije napravila cirkus sinoc -.-
A Bjanka ajd sto je igrala sjajno, nego sto se izborila sa sobom, majkom i onom bagrom od par desetina hiljada.
Dakle a la Noksi : )))
Svaka joj cast, mislila sam da ce da izgubi set, kakva mentalna snaga na svu odlicnu igru. Odigrale su ona i Belinda zapravo finale pre finala, steta sto su bile na istoj strani zreba.
Sjajan uspeh i rezultat.

Link to comment

E pa lepo da ste tu :) :thumbsup:

 

Ni ja ne volim da sedim do kasno u noć, ali ovo sinoć je bogme bilo za gledanje.

Bianca je snagom i preciznošću udaraca potpuno nadmašila Serenu, o kretanju i kontinuitetu da ne pričam.

Istina da je šteta što.finale nije bilo sa Belindom.

 

Za večeras, strepnja mi je veća od nade :mellow:

Link to comment

Strepimo svi, al bar opet manje nego sto smo mislili da cemo pre nekoliko dana i brata nam Bugarina [emoji4]

Pre pocetka turnira napisala sam da je Rafa najraspolozeniji za ovaj GS, da se opasno spremao, misleci od trojke, ali eto neka nada mozda postoji, ljudski je to [emoji5] mada iskreno, Medi Spanac apsolutno ne odgovara.

No, da vidimo.

 

 

Link to comment

meni na neki način ovaj uso obeležen tutom

žao mi ga, iskreno

talenat ima, lepo igra, ali eto, nema glavu, neki đavo mu ne da :sad:

 

i naravno, sereninim debaklom u finalu, što zapravo i nije neko iznenađenje

videlo se da se ona spremala itekako

ipak, nije navikla da se neko i na polju snage nosi sa njom

 

lepo je pešikan rekao :tongue: (a koga ovde mnogi ne podnose, ali nije on toliko loš) da ona uglavnom ne računa da će joj iko vratiti njen servis

pa se onda ukopa, ne očekujući ritern nikakav, a nekmoli pod noge, kakve joj je bianca slala na redovnoj  bazi

Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Tu sam bre, ali ne pratim te mečeve u neko doba noći, ani ženski tenis mi nije omiljen sport. :D

Evo imaš snimak finala na ES. Al pozuri uskoro če kraj :D

 

 

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

lepo je pešikan rekao :tongue: (a koga ovde mnogi ne podnose, ali nije on toliko loš) da ona uglavnom ne računa da će joj iko vratiti njen servis

pa se onda ukopa, ne očekujući ritern nikakav, a nekmoli pod noge, kakve joj je bianca slala na redovnoj  bazi

 

Ima istine u ovome, Serena je uglavnom izgledala kao da je van balansa i uopšte nije bila na udarcu, ali, kako objasniti ovakve stvari:

 

Od Sereninog ribrejka u drugom setu za 1:2, pa do 1:5 meč bi se baš ovakvim udarcem mogao ilustrovati.

 

Nije mi u prvi mah izgledalo tako, ali kao da je Serenu u meč vratio jedan spektakularan poean sa puno voleja, trčanja i defanzivnih udaraca sa obe strane, možda baš u gemu u kojem je Bianca servirala za meč.

 

Neverovatno kakav je pritisak publike Bianca morala da iznese, posebno u finišu kada je Serena izjednačila. Do poda naklon :smiley_hail: 

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...