Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

19 hours ago, MiddleClass said:

19

Sigurnim korakom do goata!

 

Smelo predvidjanje. ja nikad ne bih pomislio da neko ko je osvojio 12 turnira moze da osvoji jos jedan. Stvarno veliki preokret u svetu predvidjanja. Kako si dosao do toga? Kolika je kvota, daj da ulozimo.

Link to comment
  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

Evo Serena gubi 6 3, 5 1, ja mislim da nece osvojiti US Open. Do zakljucka sam dosao posle ozbiljne analize. Usudio bih se predvideti da nece osvojiti muski turnir sledece godine u Parizu. Sta reci - 24.

Edited by Nesh
Link to comment
Ama nije baba ali dosadila bre bobu i narodu više.
Treba da budemo srećni što je danas prošlo bez drame i skandala, napušavanja sudija itd.
Aludirao sam (budalasto) na to da su spremili merdevine za babu jer ne podnosi poraz... i to jos pred svojom publikom.

Gledala si premijaciju? jel bila isto uzdrzana i dostojanstvena?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Nesh said:

 

Smelo predvidjanje. ja nikad ne bih pomislio da neko ko je osvojio 12 turnira moze da osvoji jos jedan. Stvarno veliki preokret u svetu predvidjanja. Kako si dosao do toga? Kolika je kvota, daj da ulozimo.

 

Hm, ne pricam samo o RG. Pricam o tome da sigurno uzima i Australiju prije RG. :fantom:

Link to comment
4 hours ago, mlatko said:

Gledala si premijaciju? jel bila isto uzdrzana i dostojanstvena?

gledala

bilo ipak mnogo bolje nego prošle godine, kada se usrala Osaki u trijumf

normalna bila, nije bilo plakanja, sve ok

 

publika, ne znam šta da kažem, jbt, tačno je ovo kao neka zamena za rimsku arenu, ladno bi oni okretali palčeve nadole, samo kada bi imali tu mogućnost

ništa tu od ljubavi za sport nema

samo se krv traži, rulja, ništa drugo

belka je tako dobro igrala, da je (ovo ozbiljno mislim), ne nagraditi je aplauzom, ravno ludilu i mržnji

ajde na fudbalu što ljudi istersaju neke niske strasti i porive, ali jbt, ovde bih očekivala da su samo ljubitelji sporta došli

kao ono međutim :dry:

Link to comment
43 minutes ago, dùda said:

 

 

ovde bih očekivala da su samo ljubitelji sporta došli

kao ono međutim :dry:

Jedan sto radi sa mnom se je neko vreme bavio trenerskim poslom i rekao je da je ubedljivo najgora publika u New Yorku. Kakvi crni ljubitelji sporta, čovek mi reče da je nemalo takvih koji dodju na teniski meč u NY a pojma nemaju sta znači bekhend,forhend,servis,gem. A nemaju ni pojma ko je npr. Martina Hingis. Ona plavusa sto ju je kamera sinoc uhvatila je tipičan primer NY ljubitelja sporta. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...