Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

Sad protiv već potrošenog Wawrinke. Valjda ovaj neće biti u Stanimal modu kao u finalima protiv Novaka.

 

Ali i Novak je već bio otpisao ovaj turnir, sad kad ga ne boli kao da se ponovo rodio, neka pusti ruku do kraja turnira.

Edited by Zed
Link to comment
32 minutes ago, MiddleClass said:

 

Kirijos? A ne, ovo je nas saban. :fantom:

Lik mu je valjda rekao nešto u fazonu "zar nisi odustao" ili neko slično stanje.

Ako je takav, mislim sa takvom primedbom došao na trening onda je jasno da je došao samo da bi smetao.

I sad je valjda trebalo da mu ljubazno odgovori na pitanje i da se zahvali pride.

 

Ovde se povremeno čudna rigidnost ispoljava kada je Novak u pitanju.

Link to comment
Lik mu je valjda rekao nešto u fazonu "zar nisi odustao" ili neko slično stanje.
Ako je takav, mislim sa takvom primedbom došao na trening onda je jasno da je došao samo da bi smetao.
I sad je valjda trebalo da mu ljubazno odgovori na pitanje i da se zahvali pride.
 
Ovde se povremeno čudna rigidnost ispoljava kada je Novak u pitanju.
Nije samo ovde, svuda na drustvenim mrezama ili sajtovima kod nas, a pogotovu kada napravi neki gaf ili nesto sto odskace od uvrezenog stava prihvatljivosti, eto dusebriznika.
Citam jutros na SK Ozmov tekst o Kobiju sa USO, i gen sve sto ima veze sa Novakom, boze kakvi glupi komentari i proseravanja, kao nekada na bljucu ili b92, posto to vise ne citam pa ne znam kako je sada, vrv i gore.
Da ponovim

Link to comment

Gledao sam i ja Djoleta, al iz kreveta, ugasio sam sokocalo. Nista, samo cu citirati reci velikog znalca:

 

On 29.8.2019. at 2:22, Nesh said:

Banjac: ...nema zapinjanja, samo polako i stvari ce doci na svoje mesto...

 

 

Link to comment

Ostapenko je prevara od igračice, buzdovanka kao Arina i Kiki Bertens..Ali Zverev koji je to papak :lolol:. Izgubio dobijen set protiv lika kome je u zivotu maksimalan domet da uzme Challenger  u Portorozu. Ako izgubi do kraja može da batali tenis. Ili da igra do kraja kariere mix dubl sa Sabalenkom :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...