Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

Pa ukratko popizdeo na skupljaca loptica, oteo mu peskir, opomena, pa bacio reket ka Dumusois-i (naravno i ovaj kreten se uvek zatekne na ovim mecevima), pa je onda suptilno pokazao srednji prst publici, koji su ovi pokazivali posle non stop na stadionu i ekranu, a ovaj ne moze da ga kazni ako nije video live. Ceo stadion protiv njega, drzavni neprijatelj #1, on zbog toga dobija, inace bio mrtav. Posle se zahvalio publici, rekao dali ste mi snagu za narednih pet meceva i okrenuo se i otisao. :D

Link to comment





 




Kazu da je sve bilo oke, samo je iz bh bio obazriviji, da je puno bilo slajseva, a da su servis i fh bili odlicni i da se kretao sjajno.
Nije imao, trazio mto.

Moracu kasnije da odgledam.
Link to comment
32 minutes ago, Grandilof said:

Pa ukratko popizdeo na skupljaca loptica, oteo mu peskir, opomena, pa bacio reket ka Dumusois-i (naravno i ovaj kreten se uvek zatekne na ovim mecevima), pa je onda suptilno pokazao srednji prst publici, koji su ovi pokazivali posle non stop na stadionu i ekranu, a ovaj ne moze da ga kazni ako nije video live. Ceo stadion protiv njega, drzavni neprijatelj #1, on zbog toga dobija, inace bio mrtav. Posle se zahvalio publici, rekao dali ste mi snagu za narednih pet meceva i okrenuo se i otisao. :D

Nisam gledala, ali izgleda da je konacno neko publiku tretirao onako kako su zasluzili. A ne ono Novakovo pricanje na francuskom i sl.

Link to comment

Ahaha, momak sa 0 harizme mi je iznenada postao simpatičan.

Bravo Medo, to je reakcija :thumbup:.

 

Onomad sa Rodikom je i Nolo reagovao slično, ali nije dugo izdržao, verovatno su ga "pametni" agenti savetovali da se kurva.

Ubeđena sam da bi bio manje omražen da je nastavio da napušava snobove.

Link to comment
8 hours ago, simetrije said:

Protiv Novaka u onom čuvenom finalu RG odigra tako da, u poređenju s njim, Aska deluje kao kukavni amater - najbolji meč, dakle,  u novijoj i drevnoj istoriji Mlečnog puta.

 

Aska ti je Gofan?

Link to comment
36 minutes ago, dùda said:

 

 

Onomad sa Rodikom je i Nolo reagovao slično, ali nije dugo izdržao, verovatno su ga "pametni" agenti savetovali da se kurva.

Ubeđena sam da bi bio manje omražen da je nastavio da napušava snobove.

 

Nazalost, mislim da su agenti bili u pravu jer eno pun reddit besnih komentara na odvratnog Rusa. Strane se odaberu rano medju fanovima i posle se ne popusta sta god bilo. Ima doduse i jedan duhovit komentar, da je ovo taktika da bi publika navijala za Novaka u medjusobnom mecu i tako ga zbunila :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...