Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bundes 19/20

Featured Replies

Ala ih rasrafise.:ziga:

  • Replies 725
  • Views 54.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ruka

  • Pokradose Dortmund zestoko, a sve zbog sudija koji su retardi koji ne umeju da razlikuju namerno i nenamerno igranje rukom ni na snimku, pa je uvedeno ovo stupidno pravilo.

  • ToniAdams
    ToniAdams

    o jebote. mislio nema leba i propustio gol.

Posted Images

14 minutes ago, renne said:
17 minutes ago, Grandilof said:
Lepo, lepo, samo da se zapljunem, ne mogu da izdrzim. emoji3.png

Alo bre

 

De, de, bice sve u redu. 

Vraca se RBL, Poulsen glavom posle lepog centarsuta Anhelinja. Par minuta pre toga Lokamn pogadja loptom kamermana u glavu, evo ga jos skuplja slusalice iz reklama :( .

Koji milimetarski ofsajd u 92min za gol Frajburga.

  • Author

lažna borusija ubio mučeni ajntraht

Došli neki gosti na ručak, pustim fudbal u pozadini, ide Lever : Dortmund.

Kad ga je Emre dao, pomislim "jbt isti ovakav gol je dao i pre par meseci". Hasamo i komentarišemo kako ništa ova pauza nije uticala na Nemce, igraju ko navijeni. Tek pred kraj provalim(o) publiku na tribinama i kao wtf, zar nisu rekli bez publike?!?

 

Shvatio sam tek kad sam video kako Dortmund ponovo izlazi na teren u 15:30

:isuse:

  • Author

kakav smešan penal, i njiđe vara

Olako sviran penal, mada je BMG odradila posao jos u prvom.

Ovo je bilo kao da gledam linglong ligu Srbije.

vidi ladno keln nema stolice na navijackoj tribini...

Pristojan tempo. Nervira malo kasnjenje u zavrsnici (Mainz pre svega).

Ha, 2-2.:happy:

Bravo Mainc

Meni ni sa povucenim linijama, nije jasno kome je sudjen ofsajd, kod ponistenog gola Bayerna.

Kakav je stadion Uniona, ovako prazan deluje sablasno i extra romanticno :cry: Kao prosecan evropski stadion bilo kog evropskog prvoligasa pre 30 godina. SAmo zapad stolice, ostalo golo. Odluka uprave kluba da "ne ubija atmosferu sedenjem". Inace, u drugom poluvremenu se culo jedno 10ak navijaca. Iza Nojerovog gola u drugom poluvremenu je ulaz za zapad i Unionov kop. Samo 20 metara golog prostora izmedju trave i setalista.

Pa to, staaari Union, ili ona Bozicna proslava kad napune stadion i svi zapale svece i pevaju. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.