Jump to content
IGNORED

Bundes 19/20


renne

Recommended Posts

Trener Uniona morao zbog smrti u porodici da ide u Svajcarsku, Kad se vrati u subotu mora da odsluzi dvonedeljni karantin. Znaci Union 2 nedelje bez trenera

Link to comment

ja ni nemam gde da gledam, tako da mi je svejedno da li igraju ili ne. tacnije ne mogu nikoga da gledam preko tv-a....a stream palim samo zbog chelsea.

Link to comment

Pa uzmi dazn trial ako jos imaju promociju ako si po okruzenju. A i mislim da ce da da ih pustaju na amazon prime ali nemam pojma da li to vazi samo za Nemacku ili za ostale. Meni na onefootball aplikaciji daje opciju da kupim da gledam utakmicu za 4 evra, ne znam...posle 3 meseca bi rizikovao i 900 evra kazne za streaming.

Link to comment

nema dazn. ja imam dazn al tamo ima minimum minimuma i to najcesce neka bulja izravno. ja vatam strimove, cemu se i ovog puta nadam. jos samo jednom da spavam.

(nova rec, vpn)

 

glede prajma, to imam vec godinama i prvi put cujem. znam da su prosle godine krenuli sa nekim kao radio prenosom, il PBP, svakako me nije zadovoljavalo pa sam izignorisao.

 

jel mozes neku rec o onefootball-u? to je skroz provereno?

Edited by ToniAdams
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

nema dazn. ja imam dazn al tamo ima minimum minimuma i to najcesce neka bulja izravno. ja vatam strimove, cemu se i ovog puta nadam. jos samo jednom da spavam.

(nova rec, vpn)

 

glede prajma, to imam vec godinama i prvi put cujem. znam da su prosle godine krenuli sa nekim kao radio prenosom, il PBP, svakako me nije zadovoljavalo pa sam izignorisao.

 

jel mozes neku rec o onefootball-u? to je skroz provereno?

 

Evo sad sam opet upalio onefootball, 3.99 je prenos utakmice u Cvajti. Za Bundes nema cena, kapiram da ih je prendirao sky. Koliko vidim za nemacku dazn ima free trial mesec dana al mi mnogo komplikovano sta prenose a sta ne. Pricalo se da ce prime da prenosi bundes ali koliko vidim nemas nista od toga.

 

Zato uz @napadaj, da dodam https://homepage.footybite.com/

 

 

 

 

Link to comment

to braco!

 

ma nema na prajmu, sad sam gledao, nema ni reci o tome. dazn ima program unapred par meseci istaknut, kad se ode na pojedinacne sportove. uglavnom, kazem, najnezanimljivije tekme prenose, verovatno najjeftinije. nekad se bukvalno nenadano desi da ubace nesto tipa bajern frankfurt (mislim da je bukvalno ta bila u pitanju), ali generalno se zbog bundes lige ne isplati uzimati. imaju posle sest one kratke preglede, al to ima i na jucubu. dazn sam uzimao zbog basketa i tucnjava ( i boks i mma cesto fino pokriju), i zbog lige sampiona.

skaj je bio jedina opcija, al oni su bas bezobrazni poslednjih godina jer cesto menjaju program na kvar, plus imaju mislim samo godisnju opcijiu pretplate, makar je do skoro tako bilo. sto cisto iz principa ne zelim da im platim.

Link to comment

IPTV preko AliExpresa ima problema sa UK SKY i BT Sport (bar u zadnjih nedelju dana), ali zato sve ostalo sljaka dobro ukljucujuci i SKY Bundesliga kanale. A kosta te manje od 3$ mesecno.

 

Edit: Svi daju 24h test pa da vidite ponudu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...