Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Istini za volju Grizman je u Atletiku (pretpostavljam doduše) dobro igrao, ako je ta klauzula npr. 40 miliona, ispada da su zaradili na njemu 80 i dobiće ga nazad, a i dalje ima 29 godina, nije baš da je pred penzijom. U Barseloni proigrati očigledno neće ako do sad nije za dve godine, bolje i za njega verovatno. 

Link to comment

Daj bobe da se Grizman vrati i da napiše memoare Godine koje su pojeli Barca skakavci.

pogotovu ako isključe Felixa iz transfera kako su i najavili.

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Daj bobe da se Grizman vrati i da napiše memoare Godine koje su pojeli Barca skakavci.

pogotovu ako isključe Felixa iz transfera kako su i najavili.

 

Za to je sam kriv u principu, nije ga niko terao da ide. Pogotovo posle onog cirkusa 2018 za vreme svetskog prvenstva kad je potpisao novi ugovor pa okrenuo ćurak za pola godine.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Bogotac said:

nemaju izbora,ovim su sacuvali preko 60 miliona

Sjajno, sad će Simeone lepo da ga iscedi maksimalno godinu dana pa će sledeće leto da ga naravno vrati i onda ajde Jovo nanovo pokušaj prodaje samo sa godinu dana starijim i potrošenijim Grizmanom. Pritom kakav god da je opet je bolji od bilo koje zamene, a nikad se ne zna, možda bi i proigrao. Razumem da je kriza ali ovo je van svake pameti po meni.

Edited by Deco
Link to comment

nije,preti bankrot klubu,veci problem su "tri" legende kluba i smrad umtiti,kojima je dao nenormalne ugovore olos bartomeu u trenucima kad je krenula frka u klubu i koji su njemu dali podrsku a zauzvrat to naplatili i koji ne zele da idu niti su realno zainteresovani za fudbal

Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

nije,preti bankrot klubu,veci problem su "tri" legende kluba i smrad umtiti,kojima je dao nenormalne ugovore olos bartomeu u trenucima kad je krenula frka u klubu i koji su njemu dali podrsku a zauzvrat to naplatili i koji ne zele da idu niti su realno zainteresovani za fudbal

 

Ja lično mislim da su šanse da Barselona zaista bankrotira i ode pod led negde na nivou šansi da se ovde kod nas to desi FKCZ i FKP, znači negde za dlaku iznad nula posto. Najlakše je sad rasprodati sve što iole valja pod plaštom loše finansijske situacije, to može bilo ko sa ulice da uđe i uradi. Meni je pojačavanje konkurenta za titulu van svake pameti, da se neka konkretna vajda dobije od toga pa još i kojekako.

 

Ajd da razumem da je liga brutalno jaka pa da se odustaje odmah, ali prošle sezone se jasno videlo da su svi prilično kilavi trenutno a sumnjam da će i ove biti nešto mnogo bolje.

Link to comment

Dug je bio pre odlaska Mesija 1,3 milijarde

 

Zadnje 2 sezone prihodi rashodi su 100-130%,to je neizdrzivo

 

plus cenim da je Grizman hteo da ide

Edited by Bogotac
Link to comment

Barcelona je registrovala Agüera tako što su Busquets i Alba pristali na smanjenje plaća. Jednu veliku muku su riješili.

 

Ovo što su radili danas je bio pokušaj da se malo rastereti dugovna strana. Emerson je prodan Spursima, Griezmannova plata (ili bar golemi dio te plate) više nije na teretu kluba, ali nisu uspjeli nikome uvaliti Pjanića kojeg su na lancu vodali po Evropi. Moribu su prodali u RB Leipzig.

 

Neymar je kriv za sve. Doslovno su svaki put popušili - od njegovog dovođenja (malverzacije oko cijene transfera).preko prodaje Kataru pa do fejlovanja u njegovom vraćanju.

Link to comment

Pjanic je pristao na 50% placje, Umtiti je isto pristao na smanjenje.

 

Godinama prosipaju pa sad doteralo cara do duvara. Mislim da njima rezultat u Spaniji ne znaci preterano u ovom trenutku, bili sampioni ili ne opet ih cekaju ista finansijska sranja dogodine.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Pjanic je pristao na 50% placje, Umtiti je isto pristao na smanjenje.

 

Godinama prosipaju pa sad doteralo cara do duvara. Mislim da njima rezultat u Spaniji ne znaci preterano u ovom trenutku, bili sampioni ili ne opet ih cekaju ista finansijska sranja dogodine.

 

Zato su oni ostali uz Real i Juventus u SuperLingLongLigi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...