Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

Jebote nema većeg komunizma (as in pokenjavanje na surovu nevidljivu ruku tržišta) kao u fudbalu, pogotovo španskom. Koliko je tisućamilijardimeleona potrebno da neko ode u stečaj, pa makar se vikao Real ili Barselona, jbt države u stečaju, pa se ne očekuje toliki amok nego ako bi se dozvolilo da propadnu te rupe bez dna. 

 

O ovome je prije toliko godina govorio neko iz Bayerna. Španska država dopušta Barci i Realu da kupuju Galacticose, a svoje obaveze ne ispunjavaju dok u drugim državama klubovi poput Rangersa idu u stečaj pa makar bili najveći klub u državi.

 

IMO, Barcelona je politički simbol Katalonije i niko ne želi provjeravati da li bi njen krah doveo do nemira ili ne.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

O ovome je prije toliko godina govorio neko iz Bayerna. Španska država dopušta Barci i Realu da kupuju Galacticose, a svoje obaveze ne ispunjavaju dok u drugim državama klubovi poput Rangersa idu u stečaj pa makar bili najveći klub u državi.

 

IMO, Barcelona je politički simbol Katalonije i niko ne želi provjeravati da li bi njen krah doveo do nemira ili ne.

Mislim da je bio Henes, čak mislim da je bio u fazonu "Evropska unija radi bailout španske države, u prevodu čitaj Njemačka, jer se trese evrozona, a španska država odmah dio para preusmjerava da Real i Barselona preplaćuju najbolje fudbalere pa se onda kurče kako razbijaju nas koji svoje poslovanje vodimo s pažnjom dobrog domaćina". Nevjerovatno. Pogotovo ovaj drugi pasus, Vučić sa kupovinom socijalnog mira subvencijama govna da jede. Amater. 

Ko što neko napisa negdje, da je ovih 600 miliona uložio u CZ umjesto u prenose premijer lige, mogao je napraviti klub da se pošiba za finale LŠ, ne bi ga nikad niko skinuo sa vlasti. 

Link to comment

barem Kompostela ima priliku da jednom godišnje igra na Camp Nou i oproba se u ulozi potencijalnog Davida protiv Golijata. Za to služi fudbal, a ne da se ne ide par milijardi u dug.

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

O ovome je prije toliko godina govorio neko iz Bayerna. Španska država dopušta Barci i Realu da kupuju Galacticose, a svoje obaveze ne ispunjavaju dok u drugim državama klubovi poput Rangersa idu u stečaj pa makar bili najveći klub u državi.

 

IMO, Barcelona je politički simbol Katalonije i niko ne želi provjeravati da li bi njen krah doveo do nemira ili ne.

Koga boli kurac za nemire, što su se zadušivali i uništili simbol?

 

Tj, meni sad nije jsno, jel' oni mogu da isplaćuju obaveze iz tekućih prihoda ili ne? AKo ne, zašto bi im se tolerisalo bilo šta?

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

 

Ko što neko napisa negdje, da je ovih 600 miliona uložio u CZ umjesto u prenose premijer lige, mogao je napraviti klub da se pošiba za finale LŠ, ne bi ga nikad niko skinuo sa vlasti. 

You sure?

Ne bi dočekao to, da krene tim putem

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

 

Ko što neko napisa negdje, da je ovih 600 miliona uložio u CZ umjesto u prenose premijer lige, mogao je napraviti klub da se pošiba za finale LŠ, ne bi ga nikad niko skinuo sa vlasti. 

 

Pa..sa manjim sansama, ostali bi mi koji mu i danas vicemo da je peder..za razliku od nekih..ostalih

 

:fantom:

 

2 hours ago, radisa said:

Koga boli kurac za nemire, što su se zadušivali i uništili simbol?

 

Tj, meni sad nije jsno, jel' oni mogu da isplaćuju obaveze iz tekućih prihoda ili ne? AKo ne, zašto bi im se tolerisalo bilo šta?

 

Ne moze ni USA kao drzava..pa vidis da se mora tako..ko nije zaduzen danas taj je budala jer jedared se zivi.

Link to comment
2 hours ago, Godfrey said:

You sure?

Ne bi dočekao to, da krene tim putem

Jesi ti siguran da postoji bilo šta što bi njemu urušilo rejting? Sa ovim mogućnostima spinovanja, usuo bi Partizanu 30 miliona da osvoji EL u košarci, svi sretni. Vidjećemo kad počne košarkaška sezona.

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Mislim da je bio Henes, čak mislim da je bio u fazonu "Evropska unija radi bailout španske države, u prevodu čitaj Njemačka, jer se trese evrozona, a španska država odmah dio para preusmjerava da Real i Barselona preplaćuju najbolje fudbalere pa se onda kurče kako razbijaju nas koji svoje poslovanje vodimo s pažnjom dobrog domaćina". Nevjerovatno. Pogotovo ovaj drugi pasus, Vučić sa kupovinom socijalnog mira subvencijama govna da jede. Amater. 

Ko što neko napisa negdje, da je ovih 600 miliona uložio u CZ umjesto u prenose premijer lige, mogao je napraviti klub da se pošiba za finale LŠ, ne bi ga nikad niko skinuo sa vlasti. 


Nemoj samo Uli da priča o parama. 
Siguran sam da je bio neko drugi

Link to comment

Depay prilicno dobar i juce i protiv Sociedada. Rezervni golman zato ne ume nogom, kao sto ja otprilike i ocekujem od golmana.:rolleyes:

Zato i ne mogu previse da kritikujem zadnju liniju; imao je 5-6 katastrofalnih ispucavanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...